GymBo

Tyrimas: Vidutiniam JAV žaidėjui 35 metai

Recommended Posts

1251046895.jpg

Dažnai kompiuteriniai žaidimai laikomi jaunimo laisvalaikio leidimo būdu. Tačiau naujausi Amerikos Ligų Kontrolės ir Prevencijos Centro tyrimai parodė, kad vidutinis JAV kompiuterinių žaidimų žaidėjas net nepatenka į 18 - 34 metų amžiaus intervalą. Tyrimo duomenimis, vidutinis suaugęs JAV žaidėjas yra 35 metų amžiaus.

Gaila, bet mokslininkai į savo tyrimą neįtraukė 18-mečių ir jaunesnių žaidėjų. Tokiu būdu rezultatai nėra visiškai tikslūs. Tikrasis vidutinis žaidėjų amžius gautųsi jaunesnis. Taip pat neaišku, kas tiksliai buvo laikoma „žaidėju“, o kas ne. Kito, neseniai atlikto NPD Group tyrimo, į kurį buvo įtraukti jauni žaidėjai ir žaidžiantys žaidimus retai, duomenimis, JAV yra daugiau nei 170 milijonų žaidėjų. Tai maždaug pusė JAV populiacijos.

Blogiausia tai, kad tyrimo rezultatai atskleidė, kad dauguma šių suaugusių žaidėjų „turi daugiau psichinių problemų“ nei nežaidžiantys bendraamžiai. Taip pat jie linkę į viršsvorį ir pasižymi nesocialumu. Žaidėjos moterys dažnai linkusios į depresiją ir sveikatos problemas.

Tyrėjai apklausė 552 suaugusius žaidėjus nuo 18 iki 90 amžiaus Sietle ir Takomoj, Vašingtone. Microsoft ir Nintendo of America būstinių rajonai pasirinkti dėl to, kad tai viena iš labiausiai internetu besinaudojanti teritorija visoje šalyje.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele