Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

/Betkas Kurimas !


Moderatorius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5358 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai :P Šiandien jums parodysiu kaip sukurti savo /Taisykles arba kaip jūs norite kad ir /xxx na gerai , pradedame :

1. Siunčiamės failą iš čia---->http://www.2shared.com/file/7318941/8cb5bc45/taisykles.html

2.Atsidarome tą dokumentą ir jame turėtų atsirasti toks vaizdelis : bev50h.jpg

3.Kur yra apibraukimai ir prie tų apibraukimų yra skaičiukai , čia dabar esu padares /taisykles , o jūs padarysite kaip patys norite kur yra taisykles.txt (prie 1 numeriuko ) Keiskite kaip norite pvz.: info.txt , tada prie 2 ir 3 numeriuko parašykite /info. Tada išsaugome tą failiuką kaip darėte info , taisykles , nu supratote :P

4.Einame Cstrike->AmxModX->Scripting. Ten ikeliame tą failiuką , tada spaudžiame compile , isijungia juoda lentelė , o tada palaukiame kokias 10sec. ir išjungiame :) Tada tame pačiame forlderyje " Scripting " susirandame kitą folderį "Complited" ir susiandame jūsų pluginą , pagal mane jis yra taisykles , tada keliame į Addons->Plugins. Ir ten ikeliame. Tada einameį Addons->Configs->plugins. Ir ten pačioje apašioje parašome pagal mane : taisykles.amxx. Tada Cstrike sukuriame pagal mane taisykles.txt ir ten parašote ką tik norite ( Su HTML kalbą , galite rasti internete arba vip.txt uzas.txt ir pan.)

5.Jungaime savo serveri ir einame išbandyti :P Rašome pagal mane : /taisykles.

Na štai ir viskas :P

Kūre : Valdynys ( Dixie )

NERIPINTA !

SĖKMĖS! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ir ko čia lojat iš paskos? Įdėjo tokia temą nu ir kas?

Vienas parašo, kad Ripinta dar 10 turi iš paskos parašyti ta patį šūdą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū kad užtarei.Sporky Foto aš net nežadėjau kirpti nors ir galėjau , o kūriau teksta , stengiausi , dėjau pastangas , gerai kad tu žinau , bet gal kiti ne ? Gal tu nežinai bet visi visko nežino gi :P Kas ko nesuprato , rašykit , klauskit, padesiu.

P.S. Pritariu vienas parašė o visi kartoja , rašot tik kad rašyti , ką nors normalaus parašykit o neripinkit iš kito žmogaus ;DDD

-- Papildyta --

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5358 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...