Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5025 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jam gal kisene tiek neleidzia... Man asmeniskai visai geras, dabar ji turiu. Tikrai geriau negu k.oks galaxy mini.

O minusai tai net nezinau... Gal kiek lagina, bet setcpu atsisiuntus ir nauja romq, viskas ok. Ir minusas, kad batarke man bent jau tik 1d. Telaiko, nes as losiy ir skype buna. O pliusu net negaliu ivardint, nes nelabai yra su kuo lyginti uz tokia kaina.

  • Teigiamai 1
Jam gal kisene tiek neleidzia... Man asmeniskai visai geras, dabar ji turiu. Tikrai geriau negu k.oks galaxy mini.

O minusai tai net nezinau... Gal kiek lagina, bet setcpu atsisiuntus ir nauja romq, viskas ok. Ir minusas, kad batarke man bent jau tik 1d. Telaiko, nes as losiy ir skype buna. O pliusu net negaliu ivardint, nes nelabai yra su kuo lyginti uz tokia kaina.

Na dėl baterijos man tai ne bėda, nes aš įpratęs krautis telefoną kiekvieną vakarą. Kiek per google susiradęs informacijos buvau, sako geras telefonas... Vistiek bus geriau negu turiu dabar (LG KP500).

Nieko gero tie Sony...
Čia kaip kam, kiek esu turėjęs šiuos telefonus visada likau patenkintas. Abu tėvai turi Sony Ericsson telefonus jau tais pačiais telefonais naudojasi apie 4 metus. Ir nė karto nevežė taisyti...

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Jam gal kisene tiek neleidzia... Man asmeniskai visai geras, dabar ji turiu. Tikrai geriau negu k.oks galaxy mini.

O minusai tai net nezinau... Gal kiek lagina, bet setcpu atsisiuntus ir nauja romq, viskas ok. Ir minusas, kad batarke man bent jau tik 1d. Telaiko, nes as losiy ir skype buna. O pliusu net negaliu ivardint, nes nelabai yra su kuo lyginti uz tokia kaina.

Na dėl baterijos man tai ne bėda, nes aš įpratęs krautis telefoną kiekvieną vakarą. Kiek per google susiradęs informacijos buvau, sako geras telefonas... Vistiek bus geriau negu turiu dabar (LG KP500).

Nieko gero tie Sony...
Čia kaip kam, kiek esu turėjęs šiuos telefonus visada likau patenkintas. Abu tėvai turi Sony Ericsson telefonus jau tais pačiais telefonais naudojasi apie 4 metus. Ir nė karto nevežė taisyti...

Gal nežinai kaip tevai naudojasi? :D

Jam gal kisene tiek neleidzia... Man asmeniskai visai geras, dabar ji turiu. Tikrai geriau negu k.oks galaxy mini.

O minusai tai net nezinau... Gal kiek lagina, bet setcpu atsisiuntus ir nauja romq, viskas ok. Ir minusas, kad batarke man bent jau tik 1d. Telaiko, nes as losiy ir skype buna. O pliusu net negaliu ivardint, nes nelabai yra su kuo lyginti uz tokia kaina.

Na dėl baterijos man tai ne bėda, nes aš įpratęs krautis telefoną kiekvieną vakarą. Kiek per google susiradęs informacijos buvau, sako geras telefonas... Vistiek bus geriau negu turiu dabar (LG KP500).

Nieko gero tie Sony...
Čia kaip kam, kiek esu turėjęs šiuos telefonus visada likau patenkintas. Abu tėvai turi Sony Ericsson telefonus jau tais pačiais telefonais naudojasi apie 4 metus. Ir nė karto nevežė taisyti...

Gal nežinai kaip tevai naudojasi? :D

Pas maniškius jie dažnai trankosi į žemę.

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

iPhone jeigu pirkti tai tik naujausia, nes jie patvariausi, o kadangi naujausiais ne mano kišenei todėl manau reiktų pirkti ką nors kita.

Del naujausio iPhone tai tu klysti,iPhone 3GS vis dar skaitosi visai geru telefonu. Dar net is salono prekybos neiseme..Ir galima sakyt kad nenusileidzia 4-iems iphone'ams.

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Tai jei zioplos rankos,ir gaila pinigu normaliam deklui,tada jau geriau 3310 noske imt.

Vienu zodziu imk ta Xperia, pamatysi kad per savaite nusibos..pernelyg jisai mazas..

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Tai kam tu tada ta tema sukurei? Paklausei pas zmones,jie atsake neigiamai,bet tu vistiek darysi savaip.. tai kokia tada sitos temos prasme? Pasigirt gal bandei..nesuprantu taves..

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

iPhone jeigu pirkti tai tik naujausia, nes jie patvariausi, o kadangi naujausiais ne mano kišenei todėl manau reiktų pirkti ką nors kita.

Del naujausio iPhone tai tu klysti,iPhone 3GS vis dar skaitosi visai geru telefonu. Dar net is salono prekybos neiseme..Ir galima sakyt kad nenusileidzia 4-iems iphone'ams.

Tą patį pagalvojau kaip ir tu, paskaitęs jų komentarus.

3GS net iOS 5 paveža (naujausią), tai jis dar tikrai nėra blogas.

Na o mano 3G irgi nėra blogas, dar su juo galiu begalę ko nuveikt. Naujausio OS gal ir nepaveža, bet 4 OS veža. Krito ne vieną kartą ant asfalto, ant parketo. Kiek apsibraižė, bet veikia kaip veikęs. Dabar dar dėklą nusipirkau, tai jei nukristų išvis žalos nebūtų. :beers:

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5025 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...