GymBo

Prancūzmetis prasideda - Napoleon: Total War

Recommended Posts

1250789575.jpg

Empire: Total War pagalba The Creative Assembly žaidimų kūrėjai modernizavo ilgai gyvavusią hibridinių ėjimų/realaus laiko strategijų seriją. PC skirtas žaidimas susifokusavo į daugelį XVIII amžiaus Europos civilizacijų, paliesdamas tokius reiškinius, kaip pramonės perversmas, JAV Pilietinis karas ir Azijos prekybos keliai.

GamesCom 2009 parodos metu, Vokietijoje Sega leidėjų ir The Creative Assembly studijos atstovai paskelbė, kad toliau jie ruošiasi žengti į XIX amžių su Napoleon: Total War. Tikimasi, kad žaidimas pasieks PC žaidėjus 2010 metų vasarį.

Kaip ir teigia pavadinimas, Napoleon: Total War atkurs legendinio Prancūzijos generolo, vėliau imperatoriaus Napoleono Bonaparto žygius, jo kilimą ir kritimą, didžiulius mūšius ir baimę, kurią jis sėjo Europoje. The Creative Assembly nusprendė Napoleono istoriją pradėti nuo jo ankstyvų karinių kampanijų Italijoje ir Egipte, sekant prancūzų sutriuškinimą Rusijoje ir baigiant triuškinamu pralaimėjimu Vaterlo lauke...

Žaidėjai taip pat turės galimybę įsijausti į Napoleono priešų vaidmenį, pabandyti jam pasipriešinti, sudalyvauti autentiškuose istoriniuose mūšiuose arba net pakeisti istoriją. Kaip ir Empire: Total War žaidime, Napoleon: Total War rasite tiek sausumus, tiek jūrų mūšius, detalizuotą kampanijos žemėlapį ir patobulintą diplomatijos sistemą.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele