*Lucky*BOY

Gandas: nauja firmware atneš į betkokį PS3 galimybę žaisti

Recommended Posts

18901.jpg?t=1250795648

Ką tik buvo oficialiai paskelbta apie „Playstation 3 Slim“, apie kurią ilgą laiką buvo žinoma tik gandų pavidalu. Na, o dabar pasklido nauji gandai susiję su PS3.

Nepatvirtinti šaltiniai teigia, kad su naujos PS3 versijos pasirodymu bus išleistas naujas firmware, kuris be daugybės įvairių pataisymų ir patobulinimų žada pristatyti konsolės savininkams tai ko jie jau seniai norėjo - PS2 žaidimų palaikymo! Teigiama, kad šis atnaujinimas turėtų veikti kuo geriausiai betkurio modelio PS3 konsolėje. Na, o tai gali pasirodyti tikras saldainiukas jos savininkams.

Jei šis gandas pasirodys tiesa, visai tikėtina, kad Sony žengs dar vieną žingsnį - nustos gaminti naujus „PlayStation 2“, kurios bendruose konsolių pardavimo sąrašuose vis dar tebesilaiko ganėtinai gerai.

Jei „Playstation 3 Slim“ Microsoft'ui gali pasirodyti kaip „trinktelėjimas“ nuo Sony, tai šios firmware pasirodymas gali būti kaip ir nokautas: „Xbox 360“ gali pasiūlyti tik gana mažą suderinamumą su pirmtako žaidimais, tuo tarpu PS3 - galėtų pasiūlyti abu. Todėl dabar gana įdomu bus žiūrėti kaip Microsoft'as bandys atsakyti į Sony veiksmus.

games.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele