*Lucky*BOY

Pagaminti PS3 dabar 70% pigiau

Recommended Posts

18248.jpg?t=1249157942

Žaidimų konsolės PlayStation 3 pagaminimo kaina dabar yra sumažėjusi 70 procentų, pagal Sony vadovą Nobuyuki Oneda. Apie sumažėjusią gamybos kainą jis prakalbo per konferencinį skambutį.

„Kainos mažinimas nuo PS3 pasirodymo yra labai svarbus ir jis yra mūsų tvarkaraštyje“ – sakė Oneda investitoriams. „Mes nesame atskleidę, kiek PS3 kaina sumažėjo per pastaruosius du metus, bet tai irgi tvarkaraštyje“ – tęsė jis. Bet šiek tiek paspaustas ir paklaustas, visgi kiek kaina sumažėjo, jis atsakė: „apie 70 procentų, grubiai kalbant“.

Tiksliai kiek kainuoja pagaminti šią konsolę, niekas niekada neatskleidė, bet pradžioje jos gamybos vertė buvo apie 800 dolerių. Praeitais metais sausį kaina nukrito per pusę. Tad dabar PS3 vertė turėtų būti apie 240 dolerių.

Ar dėl to galėsime konsolę įsigyti pigiau, o gal jas išvis pradės dalyti nemokamai? Greit pamatysim.

games.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

PS3 šūd.. Neina piratinių žaidimų, nes neina nulaužti konsolės, geriausia xbox 360, kurį pats naudoju su nulaužta konsole.

Ant PS3 leisti 1000LT ant žaidimų, neapsimoka, nes geri žaidimai kanuoja nuo 100-200LT pora nusiperki ir gaunasi virš 1000LT... O xbox 360 kainuoja 1100LT

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele