Peršokti į turinį

Padėkit atsylginsiu kuom norėsit.


RStillas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4509 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Svetainės nuosavybė nepatikrinta! Išskleisti

Prašome į svetainės

sritį patalpinti šį kodą ir nuspausti "Tikrinti" mygtuką: (?)

Patvirtinimo kodą į svetainę patalpinti reikia tik trumpam, tam kad galėtumėm įsitikinti, kad šita svetainė tikrai priklauso jums. Tam kad patalpinti minėta kodą, jūs turite turėti galimybę redaguoti svetainės pagrindinę puslapį ir į svetainės header parametrus įtraukti meta parametrą. Po patikrinimo ir patvirtinimo kodą galite išimti. Jeigu ši procedūra per sudėtinga, susisiekite su mumis ir galbūt patikrinsime svetainės priklausomybę kitais būdais.

Nepavyko rasti patvirtinimo kodo! Patikrinkite ar tikrai jūsų projekte svetainėje (ėse) http://www.manosvetaine.lt yra patalpintas patvirtinimo kodas.

Patikrinti svetainę taip pat galima patalpinus bylą su turiniu ############# Mano kodas####### į pagrindinį svetainės katalogą:

http://www.jususvetaine.lt/webtopay_#Mano kodas#.html

____________________________________________________________________________

Prašau padėkit Kur man rast Headerį ir kaip kelt ir ką TIK SU FOTO Be foto nesuprasiu sakau FOTO įkelkit KAS KAIP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4509 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...