Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Travian Server 07-03 START


GamerX

Recommended Posts

Sekmės, bet kam kurti tokią kopiją nuo orginalaus Travian. Kokia iš to nauda vistiek visi žais orginaliame, šis greitai bus užblokuotas. :)

Suprantu, jai būtum sukuręs savo žaidimą sugalvotą.

Galvoj ką rašai, pažiūrėk kada buvo sukurta tema, ir kelinta dabar, suprasi kad NEUŽBLOKUOJA niekas, ir dėja tu klysti, dauguma tikrai nežaidžia orginaliame, nes jiems nepatinka T4. :) Kai susirašinėjau su žaidėjais tai viską žinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

DedeKobra, Neskiesk biče, vpš ko čia rašai jai tau netinka nesilankyk ir lošk savo tą *ORGINALĄ*

@Jori, Suprantu aš tave, kai tu nieko nesieki gyvenime, tik man įdomu ką mandriau sukurtum :)

Nieko pikto nenoriu su jumis turėt, tik nepatinka kai taip įžūliai rašot :oho:

Tiesą sakai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

DedeKobra, Neskiesk biče, vpš ko čia rašai jai tau netinka nesilankyk ir lošk savo tą *ORGINALĄ*

@Jori, Suprantu aš tave, kai tu nieko nesieki gyvenime, tik man įdomu ką mandriau sukurtum :)

Nieko pikto nenoriu su jumis turėt, tik nepatinka kai taip įžūliai rašot :oho:

Visiškai tau pritariu, už gerą pareiškimą vertas + R3P! ;)

Kiti mano kad 'travian' koloną sukurti yra lengva, neneigsiu sukurti nėra sunku, bet jo tvarkymas tikrai užimą daug laisvo laisvo, o jei nori kurt gerą travian projektą, tai dar verti viską į Lietuvių kalbą kad žaidėjams patiktu tai išvis užsikrušimas atsiprašant, bet nenuleidi ranku ir vistiek taisai bugus, verti žaidimą, kad tik žaidėjams patiktu žaisti ir pan.. :c

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Visiškai tau pritariu, už gerą pareiškimą vertas + R3P! ;)

Kiti mano kad 'travian' koloną sukurti yra lengva, neneigsiu sukurti nėra sunku, bet jo tvarkymas tikrai užimą daug laisvo laisvo, o jei nori kurt gerą travian projektą, tai dar verti viską į Lietuvių kalbą kad žaidėjams patiktu tai išvis užsikrušimas atsiprašant, bet nenuleidi ranku ir vistiek taisai bugus, verti žaidimą, kad tik žaidėjams patiktu žaisti ir pan.. :c

Kai pats dirbi MixiTai, tai žinai ką reiškia, o kai kiti ateina pažiūri "š" ir išeina.. O ką reiškia tvarkyti tokius dalykus nelabai kas ir težino.. :)

Redaguota , nario GamerX159
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai pats dirbi MixiTai, tai žinai ką reiškia, o kai kiti ateina pažiūri "š" ir išeina.. O ką reiškia tvarkyti tokius dalykus nelabai kas ir težino.. :)

Tame ir esmė, stengiesi dirbi, taisai, koreguoji, verti... O kiti neįvertina tavo darbo, ir sako kad 'šūdas'.... Tai tyliu..

O šiaip sėkmes tau Valdai. :kiets:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gamerx159 tu esi mldc matosi kad stengiesi.

Pats script darei ar koregaivai Travianz ar koki?

Travianz senesni failai, kuriuos dabar parduodu [paskutinį kartą naudotus beveik lt kalba], o čia kaip minėjo MixiTas tai Fun failai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...