Rezidentas

Sony atleido 41 darbuotoja

Recommended Posts

Praeitą mėnesį Sony Online Entertainment gyrėsi sėkmingu naujo internetinio vaidmų žaidimo Free Realsms startu. Per pirmas septynias savaites, žaidimas jau turėjo daugiau nei 3 milijonus registruotų žaidėjų. Įspūdinga, tačiau kompanijai, matyt, to nebuvo gana, nes šiandien Sony patvirtino atleidžianti dalį savo darbuotojų.

„Kad pakeltų darbo efektyvumą ir sumažintų išlaidas, Sony Online Entertainment atleidžia 5 procentus savo darbo jėgos. Tai lygu 41 darbuotojui.“ sakė Sony atstovas. Kovo mėnesį, anksčiau bus nepriklausoma kompanija, Sony Online Entertainment įtraukta į stambesnės, Sony Computer Entertainment sudėtį. Tačiau savotiška autonomija išliko.

Be Free Realms, Sony Online Entertainment prižiūri kitų dviejų MMO žanro žaidimų darbą – tai EverQuest ir EverQuest II. Kompanija taip pat ruošiasi The Agency ir DC Universe Online išleidimui.

Kiti kompiuterinių žaidimų pramonės atstovai neseniai irgi mažino savo darbuotojų skaičių. Praėjusią savaitę Midway atleido Čikagos būstinės darbuotojus ir visiškai uždarė Niukaslio studiją. Negana to, Midway perspėjo savo San Diego kūrėjų studiją, kad jei iki rugsėjo neatsiras naujas pirkėjas, studija irgi bus uždaryta. Šį mėnesį buvo eliminuota ir visa žaidimo Damnation kūrėjų Blue Omega komanda.

pcgames.lt

nezinojau kur daugiau det tai cia idejau :)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele