Peršokti į turinį

Sveiki! Turiu toki klausimuka.


eimuza

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4519 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na esu susitaupes pinigu ir noreciau nusipirkti nauja tv ir ps3. Bet galvoju ar man uzteks pinigu. Turiu kazkur 5000lt~. Bet veliau pagalvojau juk ps3 kazkur 1200-1000lt. O tv nzn. Bet turiu seip dar viena klausima. Ar tikrai jei pirksiu ps3 phat tai galiu gauti ylod? o ant slim ne? Ir jei atsirisiu konsole man nebeis zaisti multiplayer? Jei nebeis kiek kainuoja orginalus zaidimai? Aciu uz atsakymus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ant phat didesnė galimybė gauti ylod negu ant slim, pats turiu slim ir viskas puikiai + slime didesnis aušintuvas, mažiau kaista, mažesnė tikimybė gauti ylod.

Phate mažas aušintuvas labai garsus. Jeigu nusilauši multiplayer žaisti neis jeigu bandysi užblokins konsolę. Orginalus žaidimai kainuoja įvairiai, vidutinė kaina 100lt, anglijoj tarkim mw3 kainuoja 60£ - 200-250LT. Elektromarkte slimas kainuoja 1399 paskutiniu metu kai buvau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4519 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...