Rezidentas

„Microsoft“ pristatė bandomąją „Office 2010“ versiją

Recommended Posts

Bendrovė „Microsoft“ Naujajame Orleane (JAV) vykstančioje konferencijoje „Worldwide Partner Conference 2009“ pristatė pirminę būsimojo biuro programų paketo „Microsoft Office 2010“ bandomąją versiją.

Ją išbandyti galės dešimtys tūkstančių kompiuterių vartotojų, gavusių specialius „Microsoft“ pakvietimus, teigiama bendrovės pranešime.

Be įprastų biuro programų šiame pakete yra ir darbo internete rinkinys „Office Web“, galintis iš dalies „kompensuoti“ „Word“, „Excel“, „PowerPoint“ ir „OneNote“ programas tuo atveju, jei vartotojas gali naudotis vien naršykle. „Office Web“ įrankiai bus platinami per „Windows Live“ ir „Microsoft Online Services“ tarnybas, jie bus įtraukti į visas „Office“ versijas. Norintys jais naudotis vartotojai turės užsisakyti „Office Web“ ir serverio vietos nuomos paslaugą.

Pranešama, kad kartu su „Microsoft Office 2010“ „beta“ buvo pateiktos ir bandomosios „Microsoft SharePoint Server 2010“, „Microsoft Visio 2010“ bei „Microsoft Project 2010“ versijos.

Tačiau išbandyti naująjį biuro programų paketą galės ir negavusieji „Microsoft“ pakvietimo: likus kelioms valandoms iki oficialaus „Microsoft Office 2010“ „beta“ versijos pristatymo ji pateko į failų mainų svetaines.

Galutinė „Microsoft Office 2010“ versija turėtų pasirodyti pirmąjį 2010 m. pusmetį.

technologijos.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele