Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5098 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, šiandien kažkur radau pamoką kad padaryti kaip sėdi PD mašinoi paspaudi H raidę ir parašo tekstą policija:pasitraukitę į šalikelę.

Taigi pradedam.

Po public OnPlayerKeyStateChange(playerid, newkeys, oldkeys)

{

Dedam ši scriptą:

if(newkeys & KEY_CROUCH) // jei paspaude 2

{

if(IsPlayerInAnyVehicle(playerid)) // jei sedi kokioje nors masinoje

{

if(GetVehicleModel(GetPlayerVehicleID(playerid)) == 597 && GetPlayerState(playerid) == PLAYER_STATE_DRIVER || GetVehicleModel(GetPlayerVehicleID(playerid)) == 599 && GetPlayerState(playerid) == PLAYER_STATE_DRIVER || GetVehicleModel(GetPlayerVehicleID(playerid)) == 523 && GetPlayerState(playerid) == PLAYER_STATE_DRIVER) // jei sedi policijos masinoje ir yra vairuotojas

{

new Float:Coord[3];

GetPlayerPos(playerid, Coord[0], Coord[1], Coord[2]); // isgaunam zaidejo pozicija

for(new i = 0; i < MAX_PLAYERS; i++) // vykdom cikla patikrinti visiems zaidejams ar jie yra netoliese

{

if(IsPlayerConnected(i))

{

if(IsPlayerInRangeOfPoint(i, 20.0, Coord[0], Coord[1], Coord[2])) // patikrinam ar zaidejas yra netoli tos vietos, vietoj 20 gali pasikeist i kitoki atstuma

{

SendClientMessage(i, -1, "{00FF40}POLICIJA: PRAŠOME PASITRAUKTI Į ŠALIKELĘ!!"); // nusiunciam zinute

}

}

}

}

}

return 1;

}

Paaiškinimai :

if(newkeys & KEY_CROUCH) // jei paspaude H.

Patikriną ar žaidėjas paspaudė H raidę :

if(GetVehicleModel(GetPlayerVehicleID(playerid)) == 597 && GetPlayerState(playerid) == PLAYER_STATE_DRIVER || GetVehicleModel(GetPlayerVehicleID(playerid)) == 599 && GetPlayerState(playerid) == PLAYER_STATE_DRIVER || GetVehicleModel(GetPlayerVehicleID(playerid)) == 523 && GetPlayerState(playerid) == PLAYER_STATE_DRIVER) // jei sedi policijos masinoje ir yra vairuotojas

Čia yra mašinos id šiuo atveju SF pd mašiną, pd motociklas ir PD rancheris, tikrinama ar žaidėjas sėdi vairuotojo vietoi, kad keleivis negalėtu spamint su tuo užrašu.

if(IsPlayerInRangeOfPoint(i, 20.0, Coord[0], Coord[1], Coord[2])) // patikrinam ar zaidejas yra netoli tos vietos, vietoj 20 gali pasikeist i kitoki atstuma

Nusiunčia zaidėjams kurie yra 20.0 nuo atstumo nuo to žaidėjo kuris paspaudė H raidę ir paprašė pasitraukt.

SendClientMessage(i, -1, "{00FF40}POLICIJA: PRAŠOME PASITRAUKTI Į ŠALIKELĘ!!"); // nusiunciam zinute

Nusiunčia žinutę. Na ir viskas, gero naudojimosi.

Jei padėjau duok + R3P. :)

Padėjau? Duok +R3P ačiū. :)

  • Parašė po 5 mėnesių...
  • Parašė po 3 savaičių...

Ridai rodyk eilute :)

Mano teikiamos WEB paslaugos:

MINI-TVS Kurimas
Šaukyklos integracija, į, bet kokį jūsų HTML dizainą
adminCP kūrimas, bei pritaikymas pagal jūsų norus
HTML dizainų kodavimas.
PHP sistemų kurimas/redavimas/tobulinimas
VVP(Vartotojo valdymo panele) kurimas  

skype:domantas_plicas1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5098 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...