Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

patarkite


rimux2

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4516 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na geriausia rinktis kilobaite, ten maziausios kainos skaitant ir pagal kitus kriterijus, nors pagal viska fortako maziausios kainos, bet ju aptarnavimas yra tikrai blogas. Geriausia susirinkinek kilobaite, o i3 procesoriu geresni galima uzsiturbint ir turet, dabar pats turiu i5 2500K, man uztenka ir neturbinto, bet turbinimui reikia ir gero vesinimo. Geriau pirma apsiskaiciuoti ka labiau verta imti, ar nauja i7 proca kurio verte virs 1000 ar ta pati i3 jei galima uzsiturbint ir turet gera proca uz 600

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na geriausia rinktis kilobaite, ten maziausios kainos skaitant ir pagal kitus kriterijus, nors pagal viska fortako maziausios kainos, bet ju aptarnavimas yra tikrai blogas. Geriausia susirinkinek kilobaite, o i3 procesoriu geresni galima uzsiturbint ir turet, dabar pats turiu i5 2500K, man uztenka ir neturbinto, bet turbinimui reikia ir gero vesinimo. Geriau pirma apsiskaiciuoti ka labiau verta imti, ar nauja i7 proca kurio verte virs 1000 ar ta pati i3 jei galima uzsiturbint ir turet gera proca uz 600

Kilobaite aptarnavimas irgi prastas, bet kainos užtat neblogos. Aš norėjau dėtis PC, bet už tą pačia kainą kilobaite radau jau sudėta, su i7 procesorium kuris už i3 tikrai galingesnis + užturbinti galima :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4516 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...