Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Windows 7 Ultimate


k1skis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4525 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šiaip jie tikrai geri, yra daug naujų, patogių funkcijų. Galima įsidėti "įtaisus" (sidebar) tokius kaip laikrodį, temperatūrą ar dar kokį mėšlą. Taip pat jie veikia greičiau (ant naujesniųjų kompiuterių), stabiliau, rija mažiau RAM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip jie tikrai geri, yra daug naujų, patogių funkcijų. Galima įsidėti "įtaisus" (sidebar) tokius kaip laikrodį, temperatūrą ar dar kokį mėšlą. Taip pat jie veikia greičiau (ant naujesniųjų kompiuterių), stabiliau, rija mažiau RAM.

o kiek mazdauk ryja ramu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man su paleistu GTA 4, ryja iki 300mb, net nežinau kodėl, CPU iki 3%. Tuoj įkelsiu video.

[youtubecom]

[/youtubecom]

Video dabar nepamatysite, nes įkeltas tik 3 procentus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiekvienas savo nuomonę turi tačiau kaip žinovas sakau, kad su Windows 7 Ultimate pajusi tikrą Grafiką, bus malonumas su jais dirbti

http://thepiratebay.org/torrent/5182426 ... tail(Final)_x86_and_x64

http://thepiratebay.org/torrent/6862125 ... 86_and_x64

Turiu šiuos Windows 7 Ultimate x86/x64 ir nesigailiu labai geri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bet prisipažinkime geriau xp žaidimams o ne win7 jis daugiau darbui ;)

Naujesnis pc - lėčiau veš XP, mėginau. Pas mane 7 veža daug geriau nei xp, ir 7 lupa mažiau ramų nei xp (pas mane ; PPP)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4525 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...