Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[GM] Kaimeliai.LT Naujas GM! ( Tema Rakinu )


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5321 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki idedu jums Kaimeliai.LT Serveri , Pati serveri gavau is savininko :) Serverio neaprasinesiu , noresit patis atsisiusit ir apziuresit: Serveri Paplatino Paulius_Massive (dst) , Uzsukti http://www.TL-G.LT

Jei Patiko GM Nepagailek +R3P !!!

P.S. ta GM bande Parduot! :) tai Imkit Free

LINK: Patis Praset istrint , ir saket nebenorit kad gelciau GM :) Patis Kalti , Dekokit Zygimantas112 , Lydekis

Tesiog zinomas kaip Paulius_Massive

Aik tu toli toli, turbūt tie kurie kūrė šita servą labiau GM suvelt nebegalėjo, atsirinkt net sunku kas kur kaip kada... Nuėjau į init failą tai net baisu pasidarė....

Aik tu toli toli, turbūt tie kurie kūrė šita servą labiau GM suvelt nebegalėjo, atsirinkt net sunku kas kur kaip kada... Nuėjau į init failą tai net baisu pasidarė....

Tai tu eik toli toli , ne tau dejau sita Gamemoda , o visiem , man tavo nuomone nesvarbi sitam forume .

Tesiog zinomas kaip Paulius_Massive

Tikrai negražiai elgiesi, bet savo darbą išmanai, manau prie tavęs lysti šiaip niekas nenorės.. :D

Kur tu matai parasyta kad pavogiau? gavau , paplatinau ir viskas.

; DDDD istryne ka pats parase buvo :DDDD ''(pavogiau)''

-- Papildyta --

Tikrai negražiai elgiesi, bet savo darbą išmanai, manau prie tavęs lysti šiaip niekas nenorės.. :D

Kur tu matai parasyta kad pavogiau? gavau , paplatinau ir viskas.

; DDDD istryne ka pats parases buvo :DDDD ''(pavogiau)''

Čj toks Paulikas

Nes norėjo tipo pirkt gm

atidariau pwn , jis ctrl + a ir ctrl+c ir fsio

Va kaip jis viska padare. ;)) saugokites. ;)

Niekas čia nieko nevogė.Taip buvo susipykę du savininkai. Žmonės gi nedaro šeip ... Aišku yra tokių , bet per daug ilgai pažystų DST , kad tokias nesamonęs darytų. Viskas prasidėjo nuo tokio ''Rudis_Fusion , Rudis_Žulikas''. Matot jisai labai žinomas kaip vagis , buvo daug daug visokių nervų sukėles , taip , kad čia kaip ir kerštas. Nebūtu platinęs jeigu nebūtų toks kaip sakant ''Ahuėl'' sėdi savo vokietijoj ir erelis. Čia ne DST saugotis , o tokių kaip rudžio ;)

XBOX - MW3 KOMANDA - NORI PRISIJUNGTI? RAŠYK Į AŽ

bdc47d2dd10315b177c4060463a74c13638.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5321 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...