Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sukuri SA-MP Serverį? 1.000.00 FLT + 30LT :) Nauja Kaina!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5335 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,Man reikia sukurto žiauriai nerelaus GM.

GM - Drift

Filterscript's- Visi Reikalingi ir prideti savo kurie tiktu Drift Serveriu + Nitro nesibaigantis.

Ir Viskas Sudeliota kaip turi buti.

Už Darbą atsiligynsiu 1.000.00 FLT

O jei bus visi darbai beviltiški išrinksiu iš "Beviltiškų darbų" 1 kuris gaus 500FLT

Butina bus aprodyti serverį. Kai jau sukursite ir jau norėsite aprodyti serverį Siuskite Ip'ą į AŽ.

Sudalyvausi ? Rašyk Šitoje Temoje!

Jeigu man realius pinigus duodi aš tau unikalu padarau. Tik viskas už prieinama kainą.

Suprantama, protingai darai. :)

O dėl šiuolaikinio jaunimo, taip jie " kompatirizuoti " labiau :D

kompiterizuoti??? :mucha::mucha:

auga no-laiferių karta ;D

ir jie tik game tesugeba įsijunkt :D

pamokos:

#1 direktorių pavaduotojai

#2 darbe ir gaujoje vienu metu

#3 pickup'ai

#4 Įėjimai į pastatus

#5 Stazas

#6 Šikinykas.

GRP THE BEST

Man rodos uz 1000FLT niekas nekurs.

Siulyk daugiau arba kurkis pats.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5335 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...