Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl windows 7.


Edwii

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4455 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš tai nematau skirtumo tarp Windows XP ir Windows 7 man asmeniškai labiau patinka XP.

Turėjau kažkada laptopa su Windows 7 tai 1 mėn. panaudojęs įsirašiau XP lago 50% sumažejo.

Taigi jei nori žaisti gerus žaidimus tai XP pats tas o jei nori lago tai Windows 7 pats tas.

P.S.: Turima omenyje kompiuterio galimybes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

":2tvi1bl1]Aš tai nematau skirtumo tarp Windows XP ir Windows 7 man asmeniškai labiau patinka XP.

Turėjau kažkada laptopa su Windows 7 tai 1 mėn. panaudojęs įsirašiau XP lago 50% sumažejo.

Taigi jei nori žaisti gerus žaidimus tai XP pats tas o jei nori lago tai Windows 7 pats tas.

P.S.: Turima omenyje kompiuterio galimybes.

visapusiskai sutinku jai nori gerus geimus losti tinka xp one win7 :D;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip ir visi minėjo, kad geriau Windows Xp jei esi koks koduotojas, bet jei žaidi žaidimus tai XP bet irgi nėra skirtumo jei mokėsi, atitaisyti problemą P.S šeis laikais sistemos yra labai atpygusios todėl jei nori gero kompjuterė kuris visus žaidimus paleis turėk tukstanti litu ir kreipkis i Konica Minolta Baltia firma kuri tikrai duos gerus kompjuterius už mažą kainą ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4455 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...