DominiC

Pašalinti America‘s Army 3 kūrėjai

Recommended Posts

1245583423.jpg

Šią savaitę JAV karinės pajėgos į dienos šviesą pakartotinai išleido patobulintą nemokamą jaunuolių verbavimo įrankį - šaudyklę America‘s Army 3. Deja, žaidimo startas buvo kiek problematiškas, nes susidomėjimas buvo toks didelis, kad žaidimo serveriai nespėjo susidoroti su norinčių žaisti paklausa.

Tačiau viena kompanija tikrai nepadės America‘s Army 3 įveikti šias problemas. Tai Kalifornijoje įsikūrusi Emeryville studija, dirbusi ties šiuo projektu. JAV karinių pajėgų atstovas vakar patvirtino, kad Emeryville komanda tikrai pašalinta iš projekto, o visos ateities pareigos, susijusios su projektu, perleidžiamos studijai, įsikūrusiai Redstone Arsenal vietovėje, Alabamoje, kur bazuojasi netik NASA kosminių tyrimų centras ir JAV armijos raketinių skrydžių bazė.

„2005 metais Redstone Arsenal‘e mes įkūrėme America‘s Army projekto biurą, kuris prižiūrėtų tiek karinės, tiek civilinės America‘s Army 3 žaidimo versijos kūrimą.“ sakė JAV armijos atstovai. „Nuo tada mes plėtėme biuro komandą, kuri galėtų padėti mūsų samdytai Emeryville kūrėjų studijai. Deja, dabar jaučiamės pakankamai stiprūs, kad darbo imtumėmės patys.“

Kariškiai neatskleidė, kiek darbuotojų paveikė šis žingsnis. Tačiau patikino, kad dėl to žaidimo kokybė tikrai nenukentės ir per kelis ateinančius mėnesius turėtų pasirodyti keli America‘s Army 3 turinio papildymai.

Pcgames.lt <

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele