Peršokti į turinį

MiniTroopers


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4583 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, pamenat mybrute laikus, kai visiems reikėdavo pupils?

Ta pati kompanija yra sukūrusi ne vieną žaidimą, o štai panašus į mybrute- MiniTroopers. Viskas čia paremta monetom, kurias gauni už atėjusius žmones, ir gali lvl'upinti, gauti naujų ginklų ir t.t..

Kasdien galima ateiti į rekrutus du kartus. Žaisime yra kelių rūšių kovos, tai rekrutų reidas, paprasta kova ir misijos, visa tai kartu sudėjus tetrunka vos kelias minutes, o kovot galima kas 12 valandų.

Taip pat už tas monetas galima kurtis armijas, kiekvienas kareivis yra unikalus, turi skirtingą išvaizdą ir ginklus.

Taigi, viskas ko prašau, ateikit,prašau, į mano rekrutus, sukuriant 2 kareivėlius.

http://lkp.minitroopers.com

Beje jeigu jūs žaisite šį žaidima su mielu noru sukursiu jums 2 rekrutus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aha, daba veikia :)

Nu tai jeigu gali sukurk man tuos dar 2. Nickas Lukonic

Ai čia panašiai kaip mybrute, geras man patinka tokie dq :)

Tuojaus sukursiu kad patvirtinti juos turėsi apačioje pastausti ir gausi tuos taškus, bėje jeigu gali sukurk man dar 1 papildomai taškų gausiu nes per vieną dieną, galima sukurti po 2 kareivukus

P.S. Kas norite kas diena keistis kareivukais rašykit į PM. (Turiu omenį, kad kiekvieną diena vienas kitam sukurti po 2 kareivukus).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4583 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...