Peršokti į turinį

Bluetooth ir wi-fi problema už pagalbą +REP


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4559 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, na pirkau telefoną jau mėnesį su biškiu turiu esu lamingas ir lyg nieko nepadariau bet kažkaip taip atsitiko kad neįsijungia wi-fi ir bluetooth pas mane Samsung galaxy europa (GT-I5500) Su android 2.2 ir pro pranesimus neįsijungia ir pro nustatymus tik pro nustatymus wi-fi rodo kad klaida ir tiesiog neįsijungia spaudi kad įsijungtu ir sekundę pasikrauna ir išmeta klaida o su bluetooth kitaip bluetooth paspaudi kad įsijungtu ir jis krauna krauna krauna... ir nepakrauna :( Dar bandziau taip kad nueinu iki paveikslėlio spaudžiu bendrinti ir bluetooth bendrinti tai siūsti nu man ismeta aisku kad bluetooth isjunktas ir jį reikia įjungti aš spaudžiu įjungti bluetooth man vėl krauna krauna krauna... Žodziu rimta problema tai norėjau pakalsuti kaip ją išspręsti labai būtina jei padėsit +REP

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perrašiau ir pavyko! Bet dabar labai ryja akumuliatorių buvo taip po perrašimo išėjau į lauką gryžęs radau telefoną išsikrovusį visiškai ir dar buvo pasikeitusios programų vietos na pvz and smasher žaidimas persikėlė į kitą vietą gavau įtarimą kad viskas kažkaip persisiuntė iš naujo paskui pakroviau nuėjau per Wi-fi į internetą iškart iškrovė ramų rija apie 114-140 ir maždaug per naktį jei telefonas guli tai nuima kokius 6-8% o taip jei nueinu pažiūrėti per nustatymus rodo kad ima ekranas 2% balso skambučiai 2% Dar kai būna kažkokiam laukimo režime 48-50% o dar kažkoks mobilusis radijas 48-50% padėkit o jau Tevux gauna +REP :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perrašiau ir pavyko! Bet dabar labai ryja akumuliatorių buvo taip po perrašimo išėjau į lauką gryžęs radau telefoną išsikrovusį visiškai ir dar buvo pasikeitusios programų vietos na pvz and smasher žaidimas persikėlė į kitą vietą gavau įtarimą kad viskas kažkaip persisiuntė iš naujo paskui pakroviau nuėjau per Wi-fi į internetą iškart iškrovė ramų rija apie 114-140 ir maždaug per naktį jei telefonas guli tai nuima kokius 6-8% o taip jei nueinu pažiūrėti per nustatymus rodo kad ima ekranas 2% balso skambučiai 2% Dar kai būna kažkokiam laukimo režime 48-50% o dar kažkoks mobilusis radijas 48-50% padėkit o jau Tevux gauna +REP :)

Tai gal naujesnę versiją įsirašei, negu turi būti? Galbūt su daugiau atnaujinimų, tad baterija greit išsėsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perrašiau ir pavyko! Bet dabar labai ryja akumuliatorių buvo taip po perrašimo išėjau į lauką gryžęs radau telefoną išsikrovusį visiškai ir dar buvo pasikeitusios programų vietos na pvz and smasher žaidimas persikėlė į kitą vietą gavau įtarimą kad viskas kažkaip persisiuntė iš naujo paskui pakroviau nuėjau per Wi-fi į internetą iškart iškrovė ramų rija apie 114-140 ir maždaug per naktį jei telefonas guli tai nuima kokius 6-8% o taip jei nueinu pažiūrėti per nustatymus rodo kad ima ekranas 2% balso skambučiai 2% Dar kai būna kažkokiam laukimo režime 48-50% o dar kažkoks mobilusis radijas 48-50% padėkit o jau Tevux gauna +REP :)

Del rijimo baterijos tai kai atsinaujinai i naujesni softa ir atsirado tau radijas internetinis atrodo o taip tuos procentus rijimo zinau gali nusimazinti bet nzn kaip :D bet gali ta tai tikrai zinau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perrašiau ir pavyko! Bet dabar labai ryja akumuliatorių buvo taip po perrašimo išėjau į lauką gryžęs radau telefoną išsikrovusį visiškai ir dar buvo pasikeitusios programų vietos na pvz and smasher žaidimas persikėlė į kitą vietą gavau įtarimą kad viskas kažkaip persisiuntė iš naujo paskui pakroviau nuėjau per Wi-fi į internetą iškart iškrovė ramų rija apie 114-140 ir maždaug per naktį jei telefonas guli tai nuima kokius 6-8% o taip jei nueinu pažiūrėti per nustatymus rodo kad ima ekranas 2% balso skambučiai 2% Dar kai būna kažkokiam laukimo režime 48-50% o dar kažkoks mobilusis radijas 48-50% padėkit o jau Tevux gauna +REP :)

Del rijimo baterijos tai kai atsinaujinai i naujesni softa ir atsirado tau radijas internetinis atrodo o taip tuos procentus rijimo zinau gali nusimazinti bet nzn kaip :D bet gali ta tai tikrai zinau :D

Žinau tikrai kad galima ekrano numažint nu aš numažinau ir vistiek rodė bet va kitų tai nežinau man atrodo dabar svarbiausia sužinoti ką reiškia kai telefonas veikia laukimo režimu nes ima energijos ir kas tas radijas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas radijas yra kai turi telefone interneta uzsisakes gali klausyti visu saliu radijas. ir nereikia jokiu ausiniu :)

Bet vat tas keiščiausia akd kitam mano telefone nebuvo interneto o dabar pasiimiau telefonai iš salono ir atsirado ir veikia be wi-fi tas man ir keiščiausia bet va daugiausiai ima kai veikia kažkokiam laukimo režime tą aš norėčiu sumažinti :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4559 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...