Board

Criterion: Niekas dar neišnaudojo X360/PS3 iki galo.

Recommended Posts

a3aae8320a363ae61265db70172a80d3222a4b36_250x187_Q70.jpeg

Burnout Paradise kūrėjai iš „Criterion Games“ prašneko apie tuos, kurie „giriasi“, jog „išspaudė“ viską iš Xbox 360 ir PlaySattion 3 konsolių. Jo manymu tokie pareiškimai kvailoki, jų atžvilgiu. Ir pridūrė:

„Tai tik įrodo, jog jie nėra geriausi ir yra pritrūkę idėjų.“ – sakė techninio skyriaus direktorius „Richard Parr“. „Visada galima rasti kelią, naujiems sumanymams įgyvendinti. Ir ne tik naujų kartos konsolių atžvilgiu, bet apskritai dirbant su kiekvienu žaidimu“. – pridūrė vyresnysis inžinierius „Alex Fry“.

„Nesvarbu ar tai vienas iš serijos žaidimų, ar visiškai naujas projektas, tu tiesiog išmoksti atlikti sudėtingesnes užduotis kitokiu būdu ir net geriau. Suvaržymai pranyksta savaime, nes tu išmoksti su jais susidoroti. Aišku smagu „pasigirti“, kad pavyko ką nors priversti dirbti visu pajėgumu, bet kokia iš to prasmė?“.

Kūrėjai šnekėjo apie „Burnout Paradise“ žaidimą ir pasakojo kaip jiems pavyko prieversti veikti jį bemaž vienodai gerai ant abiejų X360 ir PS3 bei taip pat PC konsolių, nepaisant jų skirtumų, kuriuos pastebėjo kitos studijos. Galite pasiskaityti pilną - Burnout Paradise interviu apžvalgą, iš techninės pusės. Kągi, laukiam naujų žaidimų iš „Criterion Games“.

GamesNation.lt(

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele