Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5354 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hehehe, rašiau palei visus kitus, nes visi irgi taip rašo, o ir sutrumpinti minties nenorejau, kažkaip nerimtai pasirode man kad pusiau aprašyt pavadinime poto temoje, na bet pripažystu klaida padaryta :] O beto, raportuoti kiekvienos temos kai po 20 prifloodina nera taip lengva :D

Nes kiti taip elgiasi, tai ir man galima... :liuxas: Nepasiteisinimas.

Suprantu, kad sunku raportuoti tas 20 temų. O tu įsivaizduok kiek užtrunka jas ištrinti, jeigu jos sukurtos atskiruose forumuose. Bet kam to reikia? Raportuoji vieną ir palikdamas komentarą prirašai jog tokių temų yra ne viena. Nors aš dažniausiai patikrinu ar nėra daugiau panašių. Kaip dėl kitų moderatorių - nežinau.

*Wuff*

34h9p39.gif

Hehehe, rašiau palei visus kitus, nes visi irgi taip rašo, o ir sutrumpinti minties nenorejau, kažkaip nerimtai pasirode man kad pusiau aprašyt pavadinime poto temoje, na bet pripažystu klaida padaryta :] O beto, raportuoti kiekvienos temos kai po 20 prifloodina nera taip lengva :D

Nes kiti taip elgiasi, tai ir man galima... :liuxas: Nepasiteisinimas.

Suprantu, kad sunku raportuoti tas 20 temų. O tu įsivaizduok kiek užtrunka jas ištrinti, jeigu jos sukurtos atskiruose forumuose. Bet kam to reikia? Raportuoji vieną ir palikdamas komentarą prirašai jog tokių temų yra ne viena. Nors aš dažniausiai patikrinu ar nėra daugiau panašių. Kaip dėl kitų moderatorių - nežinau.

Iš visu 9 ( berots tiek ju ) tesilanko čia, ir kažka prižiuri tai tik Dlc dar va tu atsiradai, senei irgi matytas, dar koks valdas užsuka retkarčiais, o daugiau niekas nežiuri ir tas temas dažniausiai kuria vienam forume, p.s per paieška galima susirasti, o ir aktyvumo reiktu, tada nebutu bereikalingo reikalo rašyt raportus nes ištrintu moderatoriai tokes temas .

efb1f2b74148c0f714794138765121b5166.jpg

<...> Kaip dėl kitų moderatorių - nežinau.

Iš visu 9 ( berots tiek ju ) tesilanko čia, ir kažka prižiuri tai tik Dlc dar va tu atsiradai, senei irgi matytas, dar koks valdas užsuka retkarčiais, o daugiau niekas nežiuri ir tas temas dažniausiai kuria vienam forume, p.s per paieška galima susirasti, o ir aktyvumo reiktu, tada nebutu bereikalingo reikalo rašyt raportus nes ištrintu moderatoriai tokes temas .

Manęs ilgai nebuvo, nes tuos 2 mėnesius (gal ilgiau keliomis savaitėmis) neturėjau interneto. Persikėliau gyventi į Angliją. Praėjusią savaitę vėl sėdėjau be interneto dėl iškilusių bėdų (su kraustymusi į naują vietą). Bet aš vėl čia ir kai turiu laisvo laiko visada prisėdu apvalyti forumą.

Nauji moderatoriai nepakenktų, bet vėl gi. Kaip jau esu sakęs, pora mėnesių su noru dirbs, po to atsibos (ar dėl kitų priežasčių negalės prižiūrėti forumo) ir bus kaip šiuo metu. Jei neklystu, esu ilgiausiai išbuvęs moderatorius šiame forume. :song: Žodžiu, belieka laukti rinkimų ir matysim kaip čia toliau viskas bus.

*Wuff*

34h9p39.gif

<...> Kaip dėl kitų moderatorių - nežinau.

Iš visu 9 ( berots tiek ju ) tesilanko čia, ir kažka prižiuri tai tik Dlc dar va tu atsiradai, senei irgi matytas, dar koks valdas užsuka retkarčiais, o daugiau niekas nežiuri ir tas temas dažniausiai kuria vienam forume, p.s per paieška galima susirasti, o ir aktyvumo reiktu, tada nebutu bereikalingo reikalo rašyt raportus nes ištrintu moderatoriai tokes temas .

Manęs ilgai nebuvo, nes tuos 2 mėnesius (gal ilgiau keliomis savaitėmis) neturėjau interneto. Persikėliau gyventi į Angliją. Praėjusią savaitę vėl sėdėjau be interneto dėl iškilusių bėdų (su kraustymusi į naują vietą). Bet aš vėl čia ir kai turiu laisvo laiko visada prisėdu apvalyti forumą.

Nauji moderatoriai nepakenktų, bet vėl gi. Kaip jau esu sakęs, pora mėnesių su noru dirbs, po to atsibos (ar dėl kitų priežasčių negalės prižiūrėti forumo) ir bus kaip šiuo metu. Jei neklystu, esu ilgiausiai išbuvęs moderatorius šiame forume. :song: Žodžiu, belieka laukti rinkimų ir matysim kaip čia toliau viskas bus.

Hehe, mane butu prieme anksčiau taves tai aš bučiau ilgiausiai išbuves :P nu bet nesvarbu... O kad tu rinkimų verkenčiai reikia tai čia tiesa, kadangi Aurimas sake bus rinkimai rakinu tema, jei ka i PM.

efb1f2b74148c0f714794138765121b5166.jpg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5354 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...