Board

Valve atsakė į Left 4 Dead 2 manifestą

Recommended Posts

l4d2z.jpg

Birželio 2 d., tuojau po Left 4 Dead 2 anonso Electronic Entertainment Expo parodoje, įsikūrusi šio žaidimo boikotuotojų grupė, jau turinti daugiau nei 22 000 narių, pagaliau sulaukė oficialaus Valve atsakymo į jų pareiškimus, jog gana skurdus Left 4 Dead 2 turinys turėtų tapti nemokamais atnaujinimais pirmąjam Left 4 Dead, o ne atskiru pilnaverčiu produktu.

Tačiau Valve atstovas Chet Faliszek CVG.com tinklalapiui teigė, jog Left 4 Dead 2, siūlantis penkias naujas kampanijas, naujus ginklus, patobulintą „Direktoriaus“ (žaidimo dirbtinis intelektas) versiją, specialiuosius užsikrėtusiuosius bei zombių galūnių nutraukimą, yra tiesiog per didelis ir sudėtingas, kad taptų tik Left 4 Dead atnaujinimu. C.Faliszek pridūrė, kad pradžioje ir pats Valve vadovas Gabe Newell buvo išreiškęs abejones, tačiau vėliau jis davė sutikimą kurti naują žaidimą.

Kompanijos atstovas taip pat patikino, jog pirmojo Left 4 Dead SDK (žaidimo modifikavimo rinkinys) galbūt jau kitą savaitę perkops bandomosios versijos barjerą. Taigi, pasak C.Faliszek, tokiu būdu Valve užtikrina remsianti originalųjį žaidimą. Jis taip pat neatmetė galimybės leisti žaisti senuosius žemėlapius su jau integruotomis Left 4 Dead 2 savybėmis.

"Pasitikėkite mumis, daugiau apie tai skaitykite, sužinokite, mes jau leidome žmonėms jį pažaisti... Po to, jei norite išsilieti, rašykite forumuose. Mes juos skaitome, mes skaitome visus forumus".

GamesNation.lt(

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele