Board

Mafia 2: kas laukia mūsų?

Recommended Posts

e6085618ffd2baf4599432879a846004d377d8b6_540x287_Q70.jpeg

Ironiška, tačiau pirmoji Mafia dalis išėjo tyliai, nepastebimai ir pripažinimo sulaukė tik po kelerių metų. Vienas geriausių žaidimų istorijoje buvo visiškai užgožtas Grand Theft Auto serijos. Šiemet panašu, jog toks likimas Mafia 2 tikrai nebeištiks, nes žaidimas jau dabar tituluojamas kaip vienas laukiamiausių šiais metais.

Taigi, užmeskime akį į tai, kas mūsų laukia Mafia 2. Trumpi pastebėjimai iš Luke Plunkett, Kotaku apžvalgininko:

Žaidimas išties įtraukiantis ir gana sudėtingas, misijos nėra lengvos, tad retkarčiais teks gerokai paplušėti. Mafia 2 pasaulis atrodo puikiai detalizuotas, gyvas. Veikėjai atkurti itin tikroviškai. Efektai taip pat įspūdingi, ypač šauniai atrodo sprogimai bei dienos laiko kaita.

Priedangos sistema panaši į GTA IV. Galite pasislėpti už įvairių objektų, bet net ir tada reikia būti atsargiems, net bet kada uždanga gali būti suniokota šaunamųjų ginklų jėgos. Automobilių greičiai žaidime taip pat autentiški, tad kelionės gali užtrukti, mat žaidimo pasaulis, lyginant su pirmąją Mafia dalimi, žymiai padidėjo. Tiesa, nuo kelionių nemalonumų gali apsaugoti nauja "checkpoint" sistema, kuri sutaupys ir laiko ir nervų :).

Ir svarbiausias dalykas, netgi praėjus 7 metams po Mafia išleidimo, antroji dalis neprarado šio žaidimo žavesio, nuotaikos. Panašu, jog kūrėjams pavyko išsaugoti tą autentiškumą.

Mafia 2 pasirodys šių metų pabaigoje, PC, Xbox360 ir PS3 konsolėse.

GamesNation.lt(

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele