Peršokti į turinį

Modifikacija


Guest iMaster`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4605 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi manęs daug kas rašo į skypę iš kur gaut top uploader panelę ir t.t , tad va jums galiu pasakyti jei kokių nerandate modų prašykite manęs. O dabar einam prie tos top uploader panelės. Aš daug laiko praradau kol suradau viena veikiančią top uploader panelę ant php fusion v6 tai truko net keletą man dieną, o va aš jums šiandien už dyką atiduosiu šitą panelę. Tai va kam reik tai imk :

>openside("TOP uploader'iai");
$result = dbquery("SELECT user_name, user_id, count(user_id) AS download_count FROM ".$db_prefix."downloads
INNER JOIN ".$db_prefix."users ON download_license=user_name GROUP BY download_license ORDER BY download_count DESC LIMIT 5");
echo "</pre>
<table width="100%" cellpadding="0" cellspacing="0"> 
$data[user_name]".$data['download_count']."Nieko nera.</table>";<br>closes

Jei galite tai duokite rep, nes jau labai ilgai ieškojau ir dar koregavau šitą panelę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4605 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...