Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

www.nolifers.ql.lt


Darijus

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4627 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šianden 2011/09/16 atsidarys serveris! Jis bus pilnas pluginu ir visokiu dalyku. Adminai ir vipai tures x3 jumpus ir tures skinus siulykite kokius skin'us. Kas menėsi atrinksim kas bus TOP 1/2/3 vietose 1vt.-Admin 1mėn. 2vt.-VIP 1mėn. 3vt.-VIP 2savaitėms. Bus sukurta pradžiojė publick servėris, paskiau zm ir taip toliau. Beto Serverio tinklapis yra http://www.Nolifers.ql.lt :shok::shok::shok::shok:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

Tu gal geriau nekurk web, leisk mam nors kitam geriau. Čia žiauriausias vaizdas mano matytas mano akyse :o

headeris legendinis su paint padarytas :D :D :D

Servas manu bus elinis kokių jau yra šimtai... "pulic"

nedaryk klaidų ir beto dizaina keisiu :DD su paint kolkas :DD

-- Papildyta --

Beto serveris bus gėras. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinot ką? Jau užknisot jūs "serverių kūrėjai"... Kuri eilini serveri. Dėl ko kuri? Galvoji bent? Kad būti adminu? O svarbiausia, tų serverių MILIJONAS. Gerai kurti serverį, kai jis kažkuo išskirtinis, unikalus. Atsiprašau, bet jau tikrai...

Kam postini? aš ta patį pasakęs buvau...

Postas gi skiriasi... ok, no offtopic.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia dabar jau tipo labai kietas projetas gaunas ane :DD ? su pain tunieštu headeriu ? ir tipo čia jau labai didelė intriga, kad kažkokią 19 val startuos ELINIS publuc serveris, kuris garantuoju jog nebus ant hosto :DD ? čia tu tą norėjai pasakyt ?

Žinok bus ant hosto :)

-- Papildyta --

Žinot ką? Jau užknisot jūs "serverių kūrėjai"... Kuri eilini serveri. Dėl ko kuri? Galvoji bent? Kad būti adminu? O svarbiausia, tų serverių MILIJONAS. Gerai kurti serverį, kai jis kažkuo išskirtinis, unikalus, serveris kur įdėta labai daug darbo. Atsiprašau, bet jau tikrai...

Šitas bus skirtingas. Beto dar kas dieną atnaujinsiu :)

-- Papildyta --

Ir dar labai daug darbo įdesiu.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4627 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...