Peršokti į turinį

Samsung Galaxy S II or Iphone 4


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4279 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki norėčiau paklausti kurį man iš šių dviejų telefonų pirkti? aš niekaip neapsisprendžiu man patinka abu telefonai, bet dėja reikia 1 išsirinkti.. Taigi norėčiau jūsų paklausti kurį telefoną rinktis taip pat pridursiu, ko man reikia:

1. Kad garsiai muzika grotų.

Ir t.t. taigi parašykit, kurį telefoną jūsų nuomone imti.

P.S. Jeigu parašote tarkim IPHONE 4 malonėkite parašyti kodėl.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Jūs matosi nieko nenutuokiat apie iPhone.

1. Samsung ir Android yra kopijuota nuo Apple.

2. iPhone yra begalė visokių aplikacijų, o Android daugumos iš jų nėra.

3. iPhone galima sujungti su kompiuteriu. Failai perkeliami per iTunes programą.

4. Smart TV pultelį galima įsirašyti ir į iPhone. Pats ne kartą mačiau šitą aplikaciją.

5. Muzika, video, foto gali rašytis kokius nori iš kompiuterio. O pirkti galima papildomus, jeigu turi pinigų ir pats nori.

6. Bluetooth su kitu telefonu nėra suderintas. Galima persiųsti iš iPhone į kitą Apple produkciją. Bet mačiau yra programa, kuri leidžia siųsti ir kitiems telefonams, bet ji nėra originali ir patvirtinta Apple kompanijos. Programos vis tiek ne Apple įrenginiuose neveiks, o video/foto gali siųsti paštu, skype ir kitomis panašiomis programomis. Muzikos neišeina persiųsti, bet gali siųsti per kompiuterį (nes gi "Samsung'ą eina sujungti su pc").

Lil'-, gali nieko jau neberašyt, nes matyt nesi turėjęs iPhone ar jį bandęs. O jeigu ir esi, tai nieko apie iPhone nenutuoki. Geriau jeigu nežinai tai ir nekalbėk.

Šiaip aš rinkčiausi iPhone, nors čia jau sena tema ir tu jau tikriausiai senai esi nusipirkęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 7 mėnesių...
Jūs matosi nieko nenutuokiat apie iPhone.

1. Samsung ir Android yra kopijuota nuo Apple.

2. iPhone yra begalė visokių aplikacijų, o Android daugumos iš jų nėra.

3. iPhone galima sujungti su kompiuteriu. Failai perkeliami per iTunes programą.

4. Smart TV pultelį galima įsirašyti ir į iPhone. Pats ne kartą mačiau šitą aplikaciją.

5. Muzika, video, foto gali rašytis kokius nori iš kompiuterio. O pirkti galima papildomus, jeigu turi pinigų ir pats nori.

6. Bluetooth su kitu telefonu nėra suderintas. Galima persiųsti iš iPhone į kitą Apple produkciją. Bet mačiau yra programa, kuri leidžia siųsti ir kitiems telefonams, bet ji nėra originali ir patvirtinta Apple kompanijos. Programos vis tiek ne Apple įrenginiuose neveiks, o video/foto gali siųsti paštu, skype ir kitomis panašiomis programomis. Muzikos neišeina persiųsti, bet gali siųsti per kompiuterį (nes gi "Samsung'ą eina sujungti su pc").

Lil'-, gali nieko jau neberašyt, nes matyt nesi turėjęs iPhone ar jį bandęs. O jeigu ir esi, tai nieko apie iPhone nenutuoki. Geriau jeigu nežinai tai ir nekalbėk.

Šiaip aš rinkčiausi iPhone, nors čia jau sena tema ir tu jau tikriausiai senai esi nusipirkęs.

Sutinku su tavim, turiu iphona 4 ir į jokį samsunga nekeisčiau, nebent į s3 ,bet parduočiau jį ir laukčiau 5 iphono :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Viskas priklauso nuo to, kam tau jį reikia. Android versija laikui bėgant keisis ir nebegalėsi gauti naujausių programų, nebent laušiesi tą sistemą. Aš taip pat patarčiau imti Iphone, nes su juo tu galėsi keltis ir naujausiais programas ilgai. Taip pat, daugelis užsienio šalių pagrinde naudoja Aplle organizacijos telefonus. Pvz.: Real Madrid išleido savo pora programų, kurios veikia iTunes pagalba. Na, šį kartą aš būčiau už Iphone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4279 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...