Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Samp hostai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4240 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 6 mėnesių...
  • Parašė po 4 mėnesių...

patarčiau išleisti 15 litų daugiau ir pasiimti justhost.lt tikrai labai maloni administraciją, taip pat jokių sutrikimų man niekad nebūna, patogūs valdymas viską, jei kokios problemos visad administratorius padėda, ne kaip kituosę parašai, tai gauni tvarkykis pats, arba išvis neatrašo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O aš siūlau atprasti nuo samp modelių ir pasirinkti VPSNET. Pasiimk bent 2 plana ir valio. Jai žlugs samp projektas galėsi Leist CS, MC ir dar dar dar daug įvairių serverių kurie veikia Linux Aplinkoje. ( + vienu metugalima pajungti kelis samp serverius 3, 4 , 5...)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

patarčiau išleisti 15 litų daugiau ir pasiimti justhost.lt tikrai labai maloni administraciją, taip pat jokių sutrikimų man niekad nebūna, patogūs valdymas viską, jei kokios problemos visad administratorius padėda, ne kaip kituosę parašai, tai gauni tvarkykis pats, arba išvis neatrašo.

kaip turejau justhost as hosta, tai buvo man bsk problemu, pakveciau administracija i skype tai daugiau savaites negalejo priimt i skype. nors daug kartu kvetes buvau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4240 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...