Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5413 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Stai tikras traileris.

[youtubecom]

[/youtubecom]

Holy shit, the game is fantastic.

Ne, jei rimtai tai žaidimas iš trailerio tikrai patiko. Bet galvoju, kad nebebus jis toks populiarus kaip CS 1.6 kadangi kuo geresnė grafika kuo daugiau visokių š* prikišta tuo didesnis lagas, o kuo didesnis lagas tuo galingesnio pc prireikia. Na tik viena iš problemų manau ši, o kita tai ta, kad jau CS panašėja į kokį MW ar panašaus tipo žaidimą. :D Na, bet išbandyti tikrai reikės ir jei Lietuva pereis prie šios versijos, bus cm/gth būtinai plieksiu. :D

e477f925933ad422f22e73b91c6ad305717.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5413 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...