Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jeigu Priziuretojas buciau ash.


Chemodan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4601 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Geriau kad dar butu iNvide Priziuretojas serverio  

9 balsai

  1. 1. Geriau kad dar butu iNvide Priziuretojas serverio

    • Ne.
      7
    • Taip
      2


Recommended Posts

Na sveiki visi tai kad greit ispopulerejau forume kas zino kas nezino mane :)

Noreciau uzsiimti SuperGames.LT Cs 1.6 serverio.

Esu Rimtras zmogus su rimtu pasiekimu 100procentishkai perdaryciau sita admin packa uzejau i servas beveik nukritau admin packas tai ziaurus.

Ideciau admin packa normalu nemasofkini ir zmones zaistu tikraj butu lankomumas kaip ir webe taip ir , poto su administoriu pakalbeciau del sub puslapio sito

Sub Puslapis - Tai yra Sub Supergames.lt puslapi tai reiskia pwz : yra SuperGames.LT galima padaryti paslaugos.supergames.lt ir pns.

Padaryciau ish nieko dieva. tai va zinau kad gan idomiu ir geru puslapio zmogeliuku ash zinau ir turiu aishku garbes tai pasakyti tai va.

Viska pasakiau kas neaisku klauskit ir prasom prabalsuoti i mano puse tdl kad butu viskas geraj tai tikraj.

Taip arba ne , pasakykite kodel ir paaiskinkite. bet ka pasakiau tas ir butu as zodzius seip sau nemetu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4601 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...