Board

„DJ Hero“, „Guitar Hero 5“ ir „Band Hero“ – pasirodys šį rud

Recommended Posts

16856.jpg?t=1241704019

„Activision“ šiandien oficialiai paskelbė, kad trys su muzika susiję jos žaidimai „DJ Hero“, „Guitar Hero 5“ ir „Band Hero“ turėtų pasirodyti jau šių metų rudenį.

Kompanijos teigimu, visi šie trys žaidimai turėtų „iš naujo apibrėžti jos populiarus muzikinius žaidimus“ ir pakeisti vartotojų mėgavimosi muzika įpročius.

„DJ Hero“ turėtų gerokai išplėsti socialinio žaidimo sąvoką visiškai naujam žaidėjų kontingentui. Tam jis turės nemažai įvairios muzikos: R&B, hip-hop, elektroninės ir šokių. Kartu su juo pasirodys ir specialus prie konsolės jungiamas įrenginys. Tiesa, daugiau oficialios informacijos „Activision“ neskelbia.

„Guitar Hero 5“ savo ruožtu pasiūlys žaisti tiek su senomis, tiek ir su naujomis roko dainomis, o visiškai atnaujintas valdymas leis labai lengvai keisti dainas, grupės narius, instrumentus ir sudėtingumo lygius tiesiog žaidžiant.

Galiausiai „Band Hero“ bus „Guitar Hero“ stiliaus žaidimas skirtas jaunesniai auditorijai. Planuojamas jo reitingas – „E10“ (JAV standartu), o joje esančios 40 kultinių dainų bus atrinktos taip, kad tiktų visai šeimai. Žaidimo rinkinyje bus gitara, būgnai, bosas ir mikrofonas.

Games.lt(

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele