Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5427 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pritariu mw3 tikrai geras bus dalykas, aš taipat laukiu nesulaukiu bf3.

BF3 geras tik dėl grafikos :| O MW3 - nauji gunai, veiksmas OMFG, geros animacijos ta prasme kaip multikai ar kaip ten vadinas. Sorry, kad varau ant BF3, pasakiau savo nuomonę ;)

Kaip tu gali susidaryt nuomone apie zaidima jei jis dar net neisleistas ? Esi suknistas CoD fanboyus ir tiek. Kai nusipirkau black ops gailejaus ,nes viskas tas pats kas mw2 nusikta CoD fizika,grafika apgailetina,animacijos turbut nekeistos nuo me ;DD Bf3 bent visi keites viskuom ,nebuvo nei vieno bf su tokia pat grafika,fizika,anim Ne taip kaip CoD sugeba isleist keturius zaidimus tokius pat tik su skinais ir mapais pakeistais o po to dar is to sudo bando Isspaust pinigu su 5 dlc.beje ghost nebepostink vienoi temoi po 5 postus ir dar net neparases kaikuriose nei sakinio o visuose tik savo nuomone ta pacia reiski tais keleis zodziais,nepajusi kaip greit bane sedesi ;D

Pys.

-- Papildyta --

Pritariu mw3 tikrai geras bus dalykas, aš taipat laukiu nesulaukiu bf3.

BF3 geras tik dėl grafikos :| O MW3 - nauji gunai, veiksmas OMFG, geros animacijos ta prasme kaip multikai ar kaip ten vadinas. Sorry, kad varau ant BF3, pasakiau savo nuomonę ;)

Kaip tu gali susidaryt nuomone apie zaidima jei jis dar net neisleistas ? Esi suknistas CoD fanboyus ir tiek. Kai nusipirkau black ops gailejaus ,nes viskas tas pats kas mw2 nusikta CoD fizika,grafika apgailetina,animacijos turbut nekeistos nuo me ;DD Bf3 bent visi keites viskuom ,nebuvo nei vieno bf su tokia pat grafika,fizika,anim Ne taip kaip CoD sugeba isleist keturius zaidimus tokius pat tik su skinais ir mapais pakeistais o po to dar is to sudo bando Isspaust pinigu su 5 dlc.beje ghost nebepostink vienoi temoi po 5 postus ir dar net neparases kaikuriose nei sakinio o visuose tik savo nuomone ta pacia reiski tais keleis zodziais,nepajusi kaip greit bane sedesi ;D

Pys.

image.php?id=E7CD_4E442BCE&jpg

pc_nikoxt.png?editor

Pritariu mw3 tikrai geras bus dalykas, aš taipat laukiu nesulaukiu bf3.

BF3 geras tik dėl grafikos :| O MW3 - nauji gunai, veiksmas OMFG, geros animacijos ta prasme kaip multikai ar kaip ten vadinas. Sorry, kad varau ant BF3, pasakiau savo nuomonę ;)

Kaip tu gali susidaryt nuomone apie zaidima jei jis dar net neisleistas ? Esi suknistas CoD fanboyus ir tiek. Kai nusipirkau black ops gailejaus ,nes viskas tas pats kas mw2 nusikta CoD fizika,grafika apgailetina,animacijos turbut nekeistos nuo me ;DD Bf3 bent visi keites viskuom ,nebuvo nei vieno bf su tokia pat grafika,fizika,anim Ne taip kaip CoD sugeba isleist keturius zaidimus tokius pat tik su skinais ir mapais pakeistais o po to dar is to sudo bando Isspaust pinigu su 5 dlc.beje ghost nebepostink vienoi temoi po 5 postus ir dar net neparases kaikuriose nei sakinio o visuose tik savo nuomone ta pacia reiski tais keleis zodziais,nepajusi kaip greit bane sedesi ;D

Pys.

-- Papildyta --

Pritariu mw3 tikrai geras bus dalykas, aš taipat laukiu nesulaukiu bf3.

BF3 geras tik dėl grafikos :| O MW3 - nauji gunai, veiksmas OMFG, geros animacijos ta prasme kaip multikai ar kaip ten vadinas. Sorry, kad varau ant BF3, pasakiau savo nuomonę ;)

Kaip tu gali susidaryt nuomone apie zaidima jei jis dar net neisleistas ? Esi suknistas CoD fanboyus ir tiek. Kai nusipirkau black ops gailejaus ,nes viskas tas pats kas mw2 nusikta CoD fizika,grafika apgailetina,animacijos turbut nekeistos nuo me ;DD Bf3 bent visi keites viskuom ,nebuvo nei vieno bf su tokia pat grafika,fizika,anim Ne taip kaip CoD sugeba isleist keturius zaidimus tokius pat tik su skinais ir mapais pakeistais o po to dar is to sudo bando Isspaust pinigu su 5 dlc.beje ghost nebepostink vienoi temoi po 5 postus ir dar net neparases kaikuriose nei sakinio o visuose tik savo nuomone ta pacia reiski tais keleis zodziais,nepajusi kaip greit bane sedesi ;D

Pys.

O aš manau kad tu BF3 fanbojus. Galiu spręsti žaidimą iš trailerių, gameplayų youtubėje..Tad esi suknistas Battlefield fanbojus, ir pr ko čia tavo tas Black ops? Gi mačiau kaip games.lt žaidė per youtubę.. Ir gameplay tiesiog OMFG.... tad BF3 tik grafikos aukos, kaip sakė "lukonic"

0915cd09.png
Pritariu mw3 tikrai geras bus dalykas, aš taipat laukiu nesulaukiu bf3.

BF3 geras tik dėl grafikos :| O MW3 - nauji gunai, veiksmas OMFG, geros animacijos ta prasme kaip multikai ar kaip ten vadinas. Sorry, kad varau ant BF3, pasakiau savo nuomonę ;)

Kaip tu gali susidaryt nuomone apie zaidima jei jis dar net neisleistas ? Esi suknistas CoD fanboyus ir tiek. Kai nusipirkau black ops gailejaus ,nes viskas tas pats kas mw2 nusikta CoD fizika,grafika apgailetina,animacijos turbut nekeistos nuo me ;DD Bf3 bent visi keites viskuom ,nebuvo nei vieno bf su tokia pat grafika,fizika,anim Ne taip kaip CoD sugeba isleist keturius zaidimus tokius pat tik su skinais ir mapais pakeistais o po to dar is to sudo bando Isspaust pinigu su 5 dlc.beje ghost nebepostink vienoi temoi po 5 postus ir dar net neparases kaikuriose nei sakinio o visuose tik savo nuomone ta pacia reiski tais keleis zodziais,nepajusi kaip greit bane sedesi ;D

Pys.

-- Papildyta --

Pritariu mw3 tikrai geras bus dalykas, aš taipat laukiu nesulaukiu bf3.

BF3 geras tik dėl grafikos :| O MW3 - nauji gunai, veiksmas OMFG, geros animacijos ta prasme kaip multikai ar kaip ten vadinas. Sorry, kad varau ant BF3, pasakiau savo nuomonę ;)

Kaip tu gali susidaryt nuomone apie zaidima jei jis dar net neisleistas ? Esi suknistas CoD fanboyus ir tiek. Kai nusipirkau black ops gailejaus ,nes viskas tas pats kas mw2 nusikta CoD fizika,grafika apgailetina,animacijos turbut nekeistos nuo me ;DD Bf3 bent visi keites viskuom ,nebuvo nei vieno bf su tokia pat grafika,fizika,anim Ne taip kaip CoD sugeba isleist keturius zaidimus tokius pat tik su skinais ir mapais pakeistais o po to dar is to sudo bando Isspaust pinigu su 5 dlc.beje ghost nebepostink vienoi temoi po 5 postus ir dar net neparases kaikuriose nei sakinio o visuose tik savo nuomone ta pacia reiski tais keleis zodziais,nepajusi kaip greit bane sedesi ;D

Pys.

Pone Niko, labai prašau pasidomėt kiek DICE išleido BC2 dlc... Tada prašome iškelti tokį dalyką

hfcn.png


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5427 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...