shaggy^

Išmėgink Linux saugiai ir paprastai su Virtualbox programa.

Recommended Posts

Taigi aš ilgai ir sažyningai kelias h. viską nurasinėjau i wordą iš seno computer bild numerio kurį radau rusyje. Taigi pradedam:

Linux yra Microsoft Windows operacinės sistemos alternatyva, ir nors ji nemokama, daugeliui vartotojų jos įdiegimas gali būti sunki užduotis. Bandydamas Linux operacinę sistemą įdiegti kompiuteryje, kuriame naudojama Windows sistema, Tu rizikuoja prarasti programas, nustatymus ir svarbius duomenis.

Paprastesnis būdas, norint išbandyti, kaip veikia Linux sistema, reikalauja Virtualbox programos. Ši programa sukuria virtualų kompiuterį, kuris veikia kaip atskiras, tačiau viskas yra atliekama Windows sistemoje atidarytame programos lange. Viskas, kas bus nustatyta virtualiame kompiuteryje, yra išsaugoma atskirai, todėl jokiu būdu negalima pakenkti kompiuteryje įdiegtoms programoms ir saugomiems duomenims. Šiose dirbtuvėse mes parodysime, kaip visa tai atlikti.

1 žingsnis...

Virtualus kompiuteris reikalauja labai galingo kompiuterio, tad norint pasinaudoti šiomis dirbtuvėmis būtinas kompiuteris, kuriame yra mažiausiai 512 MB RAM ir apie 10 GB laisvos vietos standžiajame diske. Šiose dirbtuvėse mes įdiegsime Linux operacinę sistemą Ubuntu ir programą Virtualbox. Pirmiausia abi programas parsisiųsk ir jų instaliacijos failus išsaugok ant Windows darbalaikio. Virtualbox programą galėsi parsisiųsti į naršyklės lange esantį adreso laukelį įvedęs http://www.computeractive.lt/2210273 nuorodą, o Ubuntu operacinę sistemą — iš

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

Buvau pasidares su geru pc istryniau lagino be jos ir su ja nors isjungta budavo

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele