Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kurį kompiuterį


ZOLY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4654 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi greit pirksiu naują kompiuterį, ir radau skirtingus kompiuterius už tą pačią kainą. Taigi vienas kompiuteris:

PROCESORIUS Intel® Core™ i5-2300 2.80 Ghz (NAUJAS 2-os kartos Sandy Bridge šeimos keturių branduolių procesorius)

PAGRINDINĖ PLOKŠTĖ Intel® LGA1155

PAGRINDINĖ ATMINTIS 4GB (2x2GB) 1333Mhz DUAL CHANNEL DDR3

DISKINIS KAUPIKLIS (GB) 1 TB 7200RPM 3.5" SATA300

VAIZDO PLOKŠTĖ NVIDIA® GeForce™ GTS450 1GB DDR5/128-bit/PCI-E 2.0/D-Sub/DVI-I/HDMI/HDCP (arba ATI Radeon™ HD 5750 1GB DDR5)

NIC INTEGRUOTAS YRA

OPTINIS ĮRENGINYS DVD+-RW 22x SATA

INTEGRUOTAS ATMINTIES KORTELIŲ SKAITYTUVAS YRA

GARSO PLOKŠTĖ 5.1 CH HD Audio

IŠPLĖTIMO PRIEVADAI 6xUSB 2.0 gale, 3xUSB 2.0 priekyje, PS/2, RJ-45, garso išejimai korpuso priekyje, HDMI, DVI, VGA

OPERACINĖS SISTEMOS Pasirinktinai

GARANTINIS LAIKOTARPIS 24-32 mėnesiai

PRODUKTO KODAS 110411 / ŽAIDIMAMS i5

Antras:

PROCESORIUS Intel® Core™ i3 2100 2x3.1GHz (NAUJAS 2-os kartos Sandy Bridge šeimos dviejų branduolių procesorius)

PAGRINDINĖ ATMINTIS 6GB DDR3 1333Mhz

DISKINIS KAUPIKLIS (GB) 1TB 7200RPM 3.5" SATA300

VAIZDO PLOKŠTĖ NVIDIA® GeForce™ GTX460 1GB DDR5 (arba GTX 550 Ti 1GB)

NIC INTEGRUOTAS 1 GIGABIT ETHERNET

OPTINIS ĮRENGINYS DVD+-RW 22x SATA

INTEGRUOTAS ATMINTIES KORTELIŲ SKAITYTUVAS YRA

GARSO PLOKŠTĖ 5.1 HD Audio

IŠPLĖTIMO PRIEVADAI 6xUSB 2.0 gale, 3xUSB 2.0 priekyje, PS/2, RJ-45, garso išejimai korpuso priekyje, HDMI, DVI, VGA

OPERACINĖS SISTEMOS Pasirinktinai

GARANTINIS LAIKOTARPIS 24-32 mėnesiai

PRODUKTO KODAS 110410 / EKSTREMALUI i3

Kurį patartumėte imti? Ar pirmą ar antrą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš kai buvau kompiuterių salone, klausiau, tai sakė kad 1 kompiuteryje užtenka visko kad pavežtų gerus žaidimus, o dėl 2 tai neklausiau, bet sakė 1 labiau tinka žaidimams, tai net nežinau pats kurį imti.

Norėčiau pirkt tą, kuris pavežtų naujesnius žaidimus [Tokius kaip GTA4, NBA 2k11 ir panašiai] , tai vienas iš jų paveš šiuos žaidimus ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar ziurint kokios kainos.

Prie ko čia ta kaina? Man svarbu kad kompas neužlūžtų po mėnesio naudojimo ..

-- 26 Lie 2011, 21:31 --

Pavešti turėtų lyg ir abu. Imčiau antrą, nes pirmame kiek supratau lyg integruota vaizdo plokštė, o tai didelis minusas. Tiesiog dar nesu matęs gerų integruotų vaizdo plokščių, o ir manau jų sutaisymas vėliau gali brangiau atsieiti. (Manau supranti kodėl)

Tai kaip supratau gali ant pirmos užlūžt kompas greit ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pavešti turėtų lyg ir abu. Imčiau antrą, nes pirmame kiek supratau lyg integruota vaizdo plokštė, o tai didelis minusas. Tiesiog dar nesu matęs gerų integruotų vaizdo plokščių, o ir manau jų sutaisymas vėliau gali brangiau atsieiti. (Manau supranti kodėl)

Is ko nusprendei kad ten integruota vaizdo plokste?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pavešti turėtų lyg ir abu. Imčiau antrą, nes pirmame kiek supratau lyg integruota vaizdo plokštė, o tai didelis minusas. Tiesiog dar nesu matęs gerų integruotų vaizdo plokščių, o ir manau jų sutaisymas vėliau gali brangiau atsieiti. (Manau supranti kodėl)

Is ko nusprendei kad ten integruota vaizdo plokste?

Man tas "Prekybininkas" sakė kad 1 tinka labiausia žaidimams, jo procesiorius stiprus ir paveš galingus žaidimus . O aš dėl žaidimų ir norėčiau pirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pavešti turėtų lyg ir abu. Imčiau antrą, nes pirmame kiek supratau lyg integruota vaizdo plokštė, o tai didelis minusas. Tiesiog dar nesu matęs gerų integruotų vaizdo plokščių, o ir manau jų sutaisymas vėliau gali brangiau atsieiti. (Manau supranti kodėl)

Is ko nusprendei kad ten integruota vaizdo plokste?

Man tas "Prekybininkas" sakė kad 1 tinka labiausia žaidimams, jo procesiorius stiprus ir paveš galingus žaidimus . O aš dėl žaidimų ir norėčiau pirkti.

Tai tą pirma ir imk :]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pavešti turėtų lyg ir abu. Imčiau antrą, nes pirmame kiek supratau lyg integruota vaizdo plokštė, o tai didelis minusas. Tiesiog dar nesu matęs gerų integruotų vaizdo plokščių, o ir manau jų sutaisymas vėliau gali brangiau atsieiti. (Manau supranti kodėl)

Is ko nusprendei kad ten integruota vaizdo plokste?

Man tas "Prekybininkas" sakė kad 1 tinka labiausia žaidimams, jo procesiorius stiprus ir paveš galingus žaidimus . O aš dėl žaidimų ir norėčiau pirkti.

Tai tą pirma ir imk :]

Pirkčiau, bet va nežinau kaip su tuo 2 kompu, nes dėl jo neklausiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O gal geriau apsimoketu is kilobaito paimt papigiai koki zveri.. Ten jau ir procesorius ir visos kitos detales bus geros.

Nu jo, geriau būtų kad būtų pigesnis, bet geras, bet kiek žiūrėjau tai ten papigiai tokių "Žvėrių" nelabai yra, virš tūkstančio jau tokie prasideda normalūs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4654 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...