Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

*** :: iGaming.LT - WAR3FT + CSDM 24/7 :: ***


dLc

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4684 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pristatau iGaming.LT WC3 + CSDM serverį.

Serverio pavadinimas: iGaming.LT :: WAR3FT + CSDM

Serverio darbo laikas: 24/7

Serverio modifikacija: WAR3FT + CSDM

Serverio svetainė: Www.iGaming.LT

Serverio IP: 77.241.194.94

Portas: 27015

Viskas kartu: 77.241.194.94:27015

Serverio pluginai:

admin_chat_colors.amxx :: Adminai raso kitokia spalva

ad_manager.amxx :: Rodo reklamas chate

ptb.amxx :: Lygina komandas

VIP.amxx :: /noriuvip komanda

uzas.amxx :: /uzas komanda

warcraft3FT.amxx :: WC3 modas

loading_banner.amxx :: rodo baneri kai jungiates.

Jūsų xp yra išsaugomi duomenų bazėje ir jie nedingsta nors ir serveris restartuojasi.

Kol kas yra tik 10 lygiu, kai išmoksiu kaip pridėt jų - jie didės.

VIP KAINA: 2LT

ADMIN KAINA: 7LT

Serverio admin packas unikalus kūrtas mano spicelei šiam serveriui.

Kas be ko yra dproto bei serverį turi rodyti per find servers. Tai tiek, užeikite ir jeigu patiko komentuokite.

Mano skype: dlcpower2

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

katik apsilankiau serveryje gaila kad tuscias.

Jeigu tu "sukurei" serveri tai buk zmogus parasyk kokie rate cia yra nes dabar nesuprasi cia low ar high rate.

ir jeigu parduodi tu admin tai "/uzas" komandoje nerasyk kad VIP Kaina:7LT :D

Nu palei mane nebaigtas kurti serveris ,nes pvz ka sukurei nieko nematau idetas modas ir keli pluginai tai skaitosi ne kurimas :)

Ir beto jei serveryje yra dproto nesiraso jokie setmaster :)

Cia butu mano papeikimas tavo serverui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano manymu galėjai uždėti kokį HTML, būtų tikrai labiau traukę nei dabar.

Toliau kas su serveriu tai.. Sakai unikalus? Vos ne kiekvienas serveris turi savo savininku kurtus admin pack, bet tai nieko nesako.

Jei sakai, jog unikalus norėtusi ir to unikalumo (įpatingumo, nematyto kaško).

Forume platindamas nieko gero nebūs ir jaučiu šiuo metu net neturite nusipirkę reklamų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Serveris gal ir geras, tačiau admin'ai fail'ai... Atėjau pažaist, žaidžiu su ausinėm ir galima sakyti dar ne taip gerai, išvadino vienas adminas čytu, atėjo Pagr. Admin, tas tą adminą išvadino nemokančiu žaisti, o vėliau dėjo man kick už cheat, atėjus vėl pareiškė: "Jei pasikartos banas", parašiau, kad nesupratau, atrasė: "Man nepriėjus ir nepamačius tavęs tu man per sieną HS pisi"... Fail'ai adminai, pradėkit su ausinėm žaist...

P.S. Čia ne verkimas, čia parodymas, kokie čia geri adminai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Serveris gal ir geras, tačiau admin'ai fail'ai... Atėjau pažaist, žaidžiu su ausinėm ir galima sakyti dar ne taip gerai, išvadino vienas adminas čytu, atėjo Pagr. Admin, tas tą adminą išvadino nemokančiu žaisti, o vėliau dėjo man kick už cheat, atėjus vėl pareiškė: "Jei pasikartos banas", parašiau, kad nesupratau, atrasė: "Man nepriėjus ir nepamačius tavęs tu man per sieną HS pisi"... Fail'ai adminai, pradėkit su ausinėm žaist...

P.S. Čia ne verkimas, čia parodymas, kokie čia geri adminai...

Jo jo atmazkės geriausiai išgalvotos ir kas gi - geriausias pasiteisinimas spėkit kas? Ogi ausinės! Pribegu prie to čiuvo ir matau per siena kapoja bahurelis ir sako ausines tipo.

Veiksmas vyko de_dust2 mes su draugu t jis CT išbegam iš tunelio pist tas užsityhines per siena kapoja tik draugas išeina pyst hs galvoju WTF išeinu nieko nematau - gal po 0.5sec hs parėjo, sakau chytas tas sako ausinės. biški mastymas pas tave geras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Serveris tikrai neblogas ;)

Dėkui už komentarą.

O šiaip žinok būna ir netyčiniu heatshotu.Man jau taip buvo...de_dust2_2x2 ėjom link bombos aš toks ant fukso per siena šūvi paleidau ( aj galvoju gal kažkas išlys ar kažkas bando išlysti ) ir pasigirdo heatshot ;D Norit tikėkit,norit ne ,bet tai buvo. Kita karta prieš baninant ar kickinant čyterius jūs jį spectating padarykit.Ateisiu palošt šiandien arba ryt tikrai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Serveris tikrai neblogas ;)

Dėkui už komentarą.

O šiaip žinok būna ir netyčiniu heatshotu.Man jau taip buvo...de_dust2_2x2 ėjom link bombos aš toks ant fukso per siena šūvi paleidau ( aj galvoju gal kažkas išlys ar kažkas bando išlysti ) ir pasigirdo heatshot ;D Norit tikėkit,norit ne ,bet tai buvo. Kita karta prieš baninant ar kickinant čyterius jūs jį spectating padarykit.

Man irgi taip buvo ;D 1x3 ir cia visus hs begiodamas ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O supranti dLc, kad tu pirmasis žmogus, kuris norėjo mane baninti uz WH/AIM? Kai prieš looser'us žaidi, visko galima tikėtis... O šiaip viskas vyko de_dus2_2x2 map'e ir tik su ilgu, be rampos, tai iš CT atėjus pastovėt nėra ką, o kad tavau draugas atbėga kaip dramblys, tada atsitupia prie dėžės ir iškiša galvą, tai as jau nekaltas... Nei vienam serveryje su šitu niku kiek jau lošiu nesu gavęs grasinimo banu už aim/wh, anksčiau (prieš kokius 2m.) lošdavau su visokiais nikais ir naudojau visokius ffx ir t.t. Tačiau kai vieną kartą nuo FFx teko visą informaciją prarast, tai ir naudotis nebesinori... Su tuo niku niekados manę nepamatysi čytinant, nebent ateis kas nors kitas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4684 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...