Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atlieku įvairius WAP/WEB grafikos bei programavimo darbus mainais į reklamą.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 217 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Atlieku įvairius WAP ir WEB grafikos bei programavimo darbus mainais į reklamą. Galiu sukurti arba atnaujinti banerius, logotipus, maketus, ar padėti sutvarkyti esamus dizaino elementus. Taip pat galiu atlikti programavimo užduotis, pataisyti kodą, paruošti elementus žaidimams ar projektams, tvarkyti CSS, PHP, HTML, JavaScript sprendimus.

P.S. Tik iki valandos darbo už reklama :D 

Jeigu su WAP vis dar dirbi, reiškiasi moki skaityti prastą kodą. Kas gali reikšti, jog pats panašų rašai ir spėju nesi emigravęs į PHP 8 funkcionalumą kaip strict type null/bool/string/int/array/void, str_starts_with, str_ends_with, match {} (switch replacement), ternary operators kaip ??, ?:, ??=, platesnį [] naudojimą (pakeičia list() funkciją pilnai), array_merge pakeitimą su [...$array, ...$array2] ir t. t. Čia kiek iš galvos prisimenu. Jeigu neatpažįsti visų, reiškia tau reikia dar pasimokinti PHP 8 ir geriau skirk tam laiką nei teik paslaugas su prastesne kodo kokybę. Nes naujoji versija padaro kodą visiškai skirtingu nei senos versijos.

prieš 13 minutes , Monteov parašė:

Jeigu su WAP vis dar dirbi, reiškiasi moki skaityti prastą kodą. Kas gali reikšti, jog pats panašų rašai ir spėju nesi emigravęs į PHP 8 funkcionalumą kaip strict type null/bool/string/int/array/void, str_starts_with, str_ends_with, match {} (switch replacement), ternary operators kaip ??, ?:, ??=, platesnį [] naudojimą (pakeičia list() funkciją pilnai), array_merge pakeitimą su [...$array, ...$array2] ir t. t. Čia kiek iš galvos prisimenu. Jeigu neatpažįsti visų, reiškia tau reikia dar pasimokinti PHP 8 ir geriau skirk tam laiką nei teik paslaugas su prastesne kodo kokybę. Nes naujoji versija padaro kodą visiškai skirtingu nei senos versijos.

Sveikas, taip esu pažystamas su WAP nuo 2008. Bet jau senai neužsiimu wapu :D Ačiū už patarima. 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 217 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...