Peršokti į turinį

Motociklo Kategorijos


Timyzas

Recommended Posts

prieš 9 minutes , spiritdust parašė:

gali vaziuoti su AM, kol mentai ant stendo pastatys:D 

O siaip, jeigu kazkaip tave pagautu, tai skaitosi kaip vaziavimas be teisiu. 

Labiau sutikčiau su pirmo varianto kol mentai ant stendo pastatys, bet pagautu nieko nebūtų, nes dokuose tai 50cc, bet dėl kokio greičio va čia klaustukas, nepamenu. Bet turiu pažistamų kur su AM lakstė su 125cc o dokuose 50cc mentai nieko nesakė(nebent geri mentai buvo :D ). O labiausiai man atrodo būtų žopa , greitis , ir avarija jeigu padarytum ir vistiek tikrinu tai irgi žopa būtų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pats nesu parpalistas, bet manau, kad gali ramus vaziuot su am, tik kiek zinau rajonuose, kuriuose yra labiau pamegti mocai, pareigunai megsta patikrinti moto skleidziama triuksma ir tuomet gali buti tiesiog perbrauktas TA lapas, bet abejoju, kad tas 125cc garsas taip zymiai skirsis nuo 50 kubiku (nebent jau butu deta kokia sportine duslerka). o siaip pazystamu rate yra kas turi a2 kategorija ir patys dokai a2 nors tikrai stovi daugiau nei 35kw. ir apskritai skelbimuose net irasius a2 kategorija daugelis varijantu raso, kad dokai a2, bet motociklo specifikacijos atitinka a kategorija ir manau cia viskas ganetinai normalu, nes lietuvoj nera tokia populiari motociklu kultura ir apskritai a kategorijos reikalavimai su per daug uzkelta kartele. tai mano manymu drasiai vaziuok ir nesuk galvos ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kieno paklausi galima ar ne. Su 70 ar ten tais 79cc mažai tikėtina jog problemų turėsi ( jai čia dėl mentu ), tik esu girdėjęs , jog avarijos metu vienas žmogus ten 70cc turėjo kur 49cc regas , tai ekspertizės metu nenustatė kad ten keista kažkas ir nieko jam dėl to nebuvo. Bet su 125 nežinau , jai 160kmh leisi ir mersus ar bmw gąsdinsi gali ir kitaip būt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2024-04-02 20:22, ғʜ. parašė:

Labiau sutikčiau su pirmo varianto kol mentai ant stendo pastatys, bet pagautu nieko nebūtų, nes dokuose tai 50cc, bet dėl kokio greičio va čia klaustukas, nepamenu. Bet turiu pažistamų kur su AM lakstė su 125cc o dokuose 50cc mentai nieko nesakė(nebent geri mentai buvo :D ). O labiausiai man atrodo būtų žopa , greitis , ir avarija jeigu padarytum ir vistiek tikrinu tai irgi žopa būtų. 

turiu omeny pagautu, tai kai pastabdytu ant stendo :D Bet turetu uztenkti lekti greiciau nei 50kmh...:D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2024-04-06 23:21, ғʜ. parašė:

Nu blemb, jo tada jeigu taip kalbant tada būtų žopa. Bet mažai matęs kad pastato ant stendo :D 

Du sykius mane pakirto:D 80 lekiau su 49cc gabaritu:D ir viena karta ant stendo pastate:DD Tiksliau i kontrole pirdalu pakliuvau:DD 

Asmeniskai, jeigu netureciau teisiu, tai as tikrai nesivilkciau su pirda kuri vos 45 traukia:D bet nevirsiciau negu 80cc nes tada garsas visai kitas :D 

Redaguota , nario spiritdust
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2024-04-08 11:03, spiritdust parašė:

Du sykius mane pakirto:D 80 lekiau su 49cc gabaritu:D ir viena karta ant stendo pastate:DD Tiksliau i kontrole pirdalu pakliuvau:DD 

Asmeniskai, jeigu netureciau teisiu, tai as tikrai nesivilkciau su pirda kuri vos 45 traukia:D bet nevirsiciau negu 80cc nes tada garsas visai kitas :D 

Kaip sakant yra savų minusų ir savų pliusu. :D 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...