Peršokti į turinį

Telia 4G Hibridinis internetas


MynThOn

Recommended Posts

Labas , kreipiuosi y tuos kas turi sita interneta. Ar jums kokybe nera suprastejusi ? Jau N metu kiek naudoju visada realiai gretaveikia buvo 80-100mb/s. Net ir per Wifi toks greitis buvo.. Pastarosiom dienomis vos iki 25mb/s pasiekia , rasiau y Telia , sako gali buti , kad itakoja oras ir ar vartotoju prisijungimas. Per tiek metu niekad nebuvo tokiu nesamoniu , na ziuret gal pasitaisys. Bet kiek ziurejau va Kretinga paiimt kiekviena gatve pagal rysio zemelapi nesiekia  4G ~35mb/s  MAX , kur seniau buvo net nuo 80 iki 140 mb/s .  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

57 minutes prieš, MynThOn parašė:

Labas , kreipiuosi y tuos kas turi sita interneta. Ar jums kokybe nera suprastejusi ? Jau N metu kiek naudoju visada realiai gretaveikia buvo 80-100mb/s. Net ir per Wifi toks greitis buvo.. Pastarosiom dienomis vos iki 25mb/s pasiekia , rasiau y Telia , sako gali buti , kad itakoja oras ir ar vartotoju prisijungimas. Per tiek metu niekad nebuvo tokiu nesamoniu , na ziuret gal pasitaisys. Bet kiek ziurejau va Kretinga paiimt kiekviena gatve pagal rysio zemelapi nesiekia  4G ~35mb/s  MAX , kur seniau buvo net nuo 80 iki 140 mb/s .  

nu db man tiek kaimuke

Screenshot_1.png

Redaguota , nario rxooq
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Rekomenduoju pasiupgradink sutarti į 5G visos problemos su ryšiu baigės. Mano mažam kaimuke puikiai vartosi 5G Greitas 500mbps+

Gal ir pagalvociau apie toki varianta , bet matai 5G Kretingoje , mano adresu ne 80mb/s nesiekia , nors gyvenu paciam centre :) sakau , va visad buvo viskas ok , pastarosiom dienom kazkas uzejo.. Kai tik atsirado 5G , patikrinau buvo 250 -350 mano vietoje , net 4g iki 120-140 siekdavo. Na reiks palaukti kokia savaite laiko, jei nepasitaisys kazka jau galvot. Kitu tiekeju nera kalibybes. Apie Bite/Tele2 net negalvoju. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, MynThOn parašė:

Gal ir pagalvociau apie toki varianta , bet matai 5G Kretingoje , mano adresu ne 80mb/s nesiekia , nors gyvenu paciam centre :) sakau , va visad buvo viskas ok , pastarosiom dienom kazkas uzejo.. Kai tik atsirado 5G , patikrinau buvo 250 -350 mano vietoje , net 4g iki 120-140 siekdavo. Na reiks palaukti kokia savaite laiko, jei nepasitaisys kazka jau galvot. Kitu tiekeju nera kalibybes. Apie Bite/Tele2 net negalvoju. 

Bite 5G man rodos praktiskai visa Kretinga padengus. Rekomenduociau kreiptis i Bites resellerius del isbandymo Bites 5G. Kiek zinau vienas is patikimesniu reselleriu https://magnetukas.lt . Neteks susidurti su Bites apgailetinu aptarnavimu bei sutarciu keitinejimu nesibaigus sutarties laikotarpiui. Tele2 siulyciau pasiziureti galbut turi 5G. Bet girdejau vienas prasciausiu 5G, blogas dengimas, daznai atsijungia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...