Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

siūlau Hostinger Host + 2 domenai


Nerijus.

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki,

Parduodu “Hostinger” hostingą, Expires on 17-02-24

Ir du domenai:

Hulstura.com 20-10-24

Hulsura.com 17-10-24

b9c03453c8ea0cd5a1816457de69a260789.jpeg

Kainos, net neišsivaizduoju, bandžiau vertinti pagal kitus parduodamus žmonių skelbimus, bet prie išvados neatėjau. Aš nemanau, kad tai turi vertę, todėl kas interesuotas - prašom susisiek, ar pateik pasiūlymą komentaruose ir tikrai sutarsim.

Aš asmeniškai, tai įsigijau su vizija pradėti tematiškai kurti el. Parduotuvę, bet pamačiau, kad poreikiai visai kiti, norėjau tik atsiminti kaip seniau traukė tie kodai ir svetainių kūrimas. “Hulstur” iš Islandų kl. dėklas, tai jau visi suprato ką stumdyt norėjau.

Pasakoju, tai kad jeigu ir niekas nesusidomės pirkti, bus atiduodama - Gal bus motyvacija kažkuo domėtis perspektyviau, nes aš jau spėjau užaugti, o dar matau kaip samp’o projektus kuria 😅 ahh

Atsiskaitymas visas tinka.

Kontaktai:

Čia į PM arba discord:  535idushy

Redaguota , nario Nerijus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...