Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

pagalbos csgo 2


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 224 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

imo geriau palaukt kol bus normaliai releasintas žaidimas. plaukioja dabar labai tie fpsai, optimizavimas irgi labai lėvas.

visai decent mano kompas, bet su 7 ryzenu ir 2080ti 150-200fpsų tik, nors paprastam go apie 400

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), T0MELIS parašė:

Sveiki, gal kas is specelistu galetu man surinkti builda zaidimams pagrinde csgo 2. Vien tik deze iki 1k euru. Bus zaidziama ant 240hz, buciau labai dekingas. Arba tiesiog numestumet kokia rekomendacija i svetaine su jau surinktu kompiuteriu.

Tu dar neskubėk , palauk bent kelius menėsius dėl to cs2, ko čia taip visi išprotėję. Poto sakot kad neišneša, kaip ir minėjo viršuj kad " plaukioja dabar labai tie fpsai, optimizavimas irgi labai lėvas." tai. Gal net taspats dabartinis tavo kompiuteris išneš. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), newyorkas parašė:

imo geriau palaukt kol bus normaliai releasintas žaidimas. plaukioja dabar labai tie fpsai, optimizavimas irgi labai lėvas.

visai decent mano kompas, bet su 7 ryzenu ir 2080ti 150-200fpsų tik, nors paprastam go apie 400

150-200fps su 2080ti cia vanduo :D man su 4070ti 700-300fps laksto random :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), newyorkas parašė:

imo geriau palaukt kol bus normaliai releasintas žaidimas. plaukioja dabar labai tie fpsai, optimizavimas irgi labai lėvas.

visai decent mano kompas, bet su 7 ryzenu ir 2080ti 150-200fpsų tik, nors paprastam go apie 400

bet ka pastebejau, kad nebera tokiu lag spike'u kaip ant csgo budavo naudojant senesnia iranga. juokas juokais, bet mano laptopas 1050 ti, i7 7 kartos, 16gb ram nesa ant 120-200fps ta cs2

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, rytispak parašė:

bet ka pastebejau, kad nebera tokiu lag spike'u kaip ant csgo budavo naudojant senesnia iranga. juokas juokais, bet mano laptopas 1050 ti, i7 7 kartos, 16gb ram nesa ant 120-200fps ta cs2

nežinau kodėl, bet csgo man 100 kartų geresnis. fpsai visą laiką stabilūs, niekada neplaukiojo ir visada viskas būna smooth. aišku, cs2 betoj dar, nereikia nieko tikėtis, bet nesigadinu nervų ir žaidžiu go XD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2023-09-13 11:49, rytispak parašė:

bet ka pastebejau, kad nebera tokiu lag spike'u kaip ant csgo budavo naudojant senesnia iranga. juokas juokais, bet mano laptopas 1050 ti, i7 7 kartos, 16gb ram nesa ant 120-200fps ta cs2

Niekas neklause kiek tau tų fps su savo tuom laptopu, geriau temos autoriui butum padejes issirinkt kompa, o lag spike gal ir nera bet yra fps dropai :)))), gal nejauti nes sjp zlibas i taikini 24/7 matche ziuri veliau sakai tai kur ans buv. O siaip tai patark koki kompa pirkti temos autoriui, nes i Tauragęę atvarysu  zinai kaip bus. aciu uz demesiuka, debeseli

P.S.S.S.S.S.S. Cees gau antras yra betoj versijoj.

Redaguota , nario Stew-
ka zinau kokia ta redagavimo priezastis, pataisyt norejau kas yr
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 224 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...