Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Programavimo bei Kodavimo FB grupė.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 315 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Vystosi gan naują ir naudinga grupė pavadinimu IT Lietuva. Grupės pavadinimas viską jau pasako ,jog grupėje bus galima diskutuoti tik susiję su IT. Grupės sritys yra IT tai yra pvz. web kūrimas, programų kūrimas, programavimas, kodavimas ir pan.

Štai link:

https://www.facebook.com/groups/1442777629821996/?ref=share

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Salvini parašė:

Kai IT pavirsta tik programavimu.... Nu nu...

Gerbiamas Salvini, išmokite įdėmiai skaityti.

Kodėl sakote IT pavirsta tik programavimu?

Jei mano sakinyje yra duoti tik keli pavyzdžiai ir gale yra trumpinys panašiai

tai parodo ,jog gali būti daugiau tinkamų variantų, ne tik šitie, kurie yra išvardinti mano post'e.

,,tai yra pvz. web kūrimas, programų kūrimas, programavimas, kodavimas ir pan."

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, Ernestas179 parašė:

Gerbiamas Salvini, išmokite įdėmiai skaityti.

Kodėl sakote IT pavirsta tik programavimu?

Jei mano sakinyje yra duoti tik keli pavyzdžiai ir gale yra trumpinys panašiai

tai parodo ,jog gali būti daugiau tinkamų variantų, ne tik šitie, kurie yra išvardinti mano post'e.

,,tai yra pvz. web kūrimas, programų kūrimas, programavimas, kodavimas ir pan."

 

Gerb, Ernestai, išmokite  normaliai formuoti mintį. Pavadinimas sako: Programavimo bei Kodavimo FB grupė. ką tai galėtų reikšti? teisingai tai programavimas, kuris yra tik viena IT dalis. Toliau pristatyme minima :  Grupės sritys yra IT tai yra pvz. web kūrimas, programų kūrimas, programavimas, kodavimas ir pan. Kalbama tik konkrečiai apie programavimą ,o kas slepiasi po žodžiu ir pan nėra aišku.FB puslapis tuščias plikas ir neparuoštas lankytojams,jame nėra nei naudingų postų ,nei net informacijos APIE kas pasakytų apie ką šį grupė yra tiksliai. Todėl nuoširdžiai rekomenduoju mokytis dėstyti tvarkingai mintis ,kad visiems viskas būtų aišku,nes priešingu atveju grupės pavadinimas yra klaidingas. IT sfera yra be galo plati, joje yra ir programavimas,ir tinklai ,ir saugumas,ir inžinerija ,ir dizainas,ir daug daug daug kitų temų,todėl čia nereikėjo pradėti nuo vardinimo apie programavimą, jei ši grupė bus skirta visoms IT sritims ,kas irgi nėra protinga ,nes dažniausiai tokios grupės kurios nėra specializuotos ties viena sritimi sėkmės neturi (per daug balagano).

Redaguota , nario Salvini
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
48 minutes prieš, Salvini parašė:

Gerb, Ernestai, išmokite  normaliai formuoti mintį. Pavadinimas sako: Programavimo bei Kodavimo FB grupė. ką tai galėtų reikšti? teisingai tai programavimas, kuris yra tik viena IT dalis. Toliau pristatyme minima :  Grupės sritys yra IT tai yra pvz. web kūrimas, programų kūrimas, programavimas, kodavimas ir pan. Kalbama tik konkrečiai apie programavimą ,o kas slepiasi po žodžiu ir pan nėra aišku.FB puslapis tuščias plikas ir neparuoštas lankytojams,jame nėra nei naudingų postų ,nei net informacijos APIE kas pasakytų apie ką šį grupė yra tiksliai. Todėl nuoširdžiai rekomenduoju mokytis dėstyti tvarkingai mintis ,kad visiems viskas būtų aišku,nes priešingu atveju grupės pavadinimas yra klaidingas. IT sfera yra be galo plati, joje yra ir programavimas,ir tinklai ,ir saugumas,ir inžinerija ,ir dizainas,ir daug daug daug kitų temų,todėl čia nereikėjo pradėti nuo vardinimo apie programavimą, jei ši grupė bus skirta visoms IT sritims ,kas irgi nėra protinga ,nes dažniausiai tokios grupės kurios nėra specializuotos ties viena sritimi sėkmės neturi (per daug balagano).

Nu ką ir aš tau sakau, aš sakau vieną o tu man kitą, tu tiesiog nenori mane suprasti.

Dabar tau trumpai ir aiškiai parašysiu. Kas norės, tas viską supras, čia tik reklama yra ir ne kažkoks wow projektas vystosi.

Nebuk tokiu žmogumi kuriam pasauly viskas blogai, kuris tik ieško problemų/klaidas ir savo nepasitenkinimą rodyti rašydamas beprasmiška komentarą, žmogau nešvaistyk man ir savo laiko.

Prisimink: aš čia paprasta fb grupė reklamuoju. 

Jeigu kažkas nepatinka tai nebūtina prie kiekvieno taip prisiknist ir rodyt savo nepasitenkinimą, ar tau taip žiauriai nėra ką veikti šiame gyvenime ,kad jau taip nusiritai ant tokio dugno,  komentuodamas visiškai nesąmonė.

Nepatinka kažkas visada gali prascrollinti postą mano ir viskas, nėra gi taip sunku.

 

Redaguota , nario Ernestas179
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Ernestas179 parašė:

Nu ką ir aš tau sakau, aš sakau vieną o tu man kitą, tu tiesiog nenori mane suprasti.

Dabar tau trumpai ir aiškiai parašysiu. Kas norės, tas viską supras, čia tik reklama yra ir ne kažkoks wow projektas vystosi.

Nebuk tokiu žmogumi kuriam pasauly viskas blogai, kuris tik ieško problemų/klaidas ir savo nepasitenkinimą rodyti rašydamas beprasmiška komentarą, žmogau nešvaistyk man ir savo laiko.

Prisimink: aš čia paprasta fb grupė reklamuoju. 

Jeigu kažkas nepatinka tai nebūtina prie kiekvieno taip prisiknist ir rodyt savo nepasitenkinimą, ar tau taip žiauriai nėra ką veikti šiame gyvenime ,kad jau taip nusiritai ant tokio dugno,  komentuodamas visiškai nesąmonė.

Nepatinka kažkas visada gali prascrollinti postą mano ir viskas, nėra gi taip sunku.

 

Oho kokia isterija , iš gerb ir jūs perėjom prie tu :D:D neturiu aš ką atsakyti žmogui , kuris kitus durniais vadina, ir kritęs ant tiek ,kad bėga serverio failais dalintis :D Na, o kalbant apie šią temą irgi neturiu ką atsakyti tokiems puolantiems agresyviems ir savo klaidų nepripažįstantiems jaunuoliams :D Sėkmės su FB grupe kaip ji ten besivadintų :D 

Redaguota , nario Salvini
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
10 minutes prieš, Salvini parašė:

Oho kokia isterija , iš gerb ir jūs perėjom prie tu :D:D neturiu aš ką atsakyti žmogui , kuris kitus durniais vadina, ir kritęs ant tiek ,kad bėga serverio failais dalintis :D Na o kalbant paie šią temą irgi neturiu ką atsakyti tokiems puolantiems agresyviems ir savo klaidų nepripažįstantiems jaunuoliams :D Sėkmės su FB grupe kaip ji ten besivadintų :D 

Na tiesiog nežinau, ką aš tau pasakyti jeigu pradedi sakyt ,kad aš tave pavadinau durnium. Laukiu iš tavęs įrodymą ,kad tu buvai pavadintas durnius.

Žmogau matau ,kad tu neturi ką rašyti ,nes pereini jau prie kitos temos visiškai prie senos. Mes dabar rašom apie fb grupė, o ne apie kažkokius serverio failus.  ,,Puolantiems agresyviams" pagal tave suprantu ,kad tai yra atvirkščiai :)

Matau jau pradedi visiškai ne į temą rašyt tai gerbiamasis tsg prascrollink postą geriau, nešvaistyk savo ir mano brangaus laiko. Šiame pasauly yra ne viskas kaip tu nori, Ačiū!

 

Redaguota , nario Ernestas179
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Ernestas179 parašė:

Na tiesiog nežinau, ką aš tau pasakyti jeigu pradedi sakyt ,kad aš tave pavadinau durnium. Laukiu iš tavęs įrodymą ,kad tu buvai pavadintas durnius.

Žmogau matau ,kad tu neturi ką rašyti ,nes pereini jau prie kitos temos visiškai prie senos. Mes dabar rašom apie fb grupė, o ne apie kažkokius serverio failus.  ,,Puolantiems agresyviams" pagal tave suprantu ,kad tai yra atvirkščiai :)

Matau jau pradedi visiškai ne į temą rašyt tai gerbiamasis tsg prascrollink postą geriau, nešvaistyk savo ir mano brangaus laiko. Ačiū!

Dar ir su teksto suvokimu problemos pas poną :D Sėkmės :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Salvini parašė:

Dar ir su teksto suvokimu problemos pas poną :D Sėkmės :D 

Aš jau nesistengiu tau čia normaliai kažką paaiškint, nes jau po pirmo tavo komentaro supratau koks tu esi žmogus.

Jei esi nepatenkintas savo gyvenimu, tai nereiškia, jog reikia prisiknisti prie kitų žmonių ir gadinti jiems nuotaiką ir gaišinti laiką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Senai dalyvavau tokiose įdomiuose diskusijuose, tačiau prisidėsiu prie @Salvini nuomonės, jog grupė nėra paruošta naudojimuisi. Gerai, jog reklamuoji ir jokio hate nejaučiu dėl šio dalyko, tačiau keli pastebėjimai:

  1. Dažnas atvejis šiame forume, jog žmonės / nariai reklamuoja savo projektus (nekalbu vien tik apie fb grupes, bet ir samp ar kitų žaidimo projektus) kurie yra verti kelių minučių darbo kaip ir šiuo atveju tavo fb grupė. Taip gal ji ir besiplečianti, tačiau atsakyk man į klausimą, kaip žadi sudominti savo fb grupės narius, jei grupė yra neparuošta naudojimuisi, gal prieš pradedant reklamuoti reikėtų, jog grupės nariai kaip tik į tai žiūrėti labai pozityviai ir pamatytų nuo pat pradžių, jog stengiesi kažką daryti? Čia tik pamąstymui;
  2. Kitas dalykas dėl reklamos, su tokiu tekstu ir motyvacine kalba, sunkiai priviliosi žmones;
  3. Dar vienas pastebėjimas ir klausimas tau @Ernestas179 kuom tavo grupė išsiskiria nuo kitų grupių kaip Lietuvos Programuotojai arba Lietuvos Webo Profesionalai?
  4. Nesvarbu ar tu bandai kurti grupę, ar projektą, žmonėms visada reikia unikalumo ir tikslesnės auditorijos, kaip ir minėjo gerbiamas @Salvini narys, žodis panašiai tikrai skamba ganėtinai neaiškiai, nes kam grupėje 100 skirtingų profesijų (kalbu apie programavimą, programavimo stack'ą, jei žinai ką tai reiškia) jei tiek žmonių nesusirinks, jog į kiekvieną programavimą kalbą, programavimo sritį visi atsakytų ir diskutuotų. Puikus pavydys -> "Lietuvos Webo Profesionalai" viskas aiškai, jog visos temos susijusios su puslapiais.

Čia viską aprašiau be jokio hate, bet norint sudominti ir pasistengti pateikti kažką unikalaus, neužtenka įkelti nuotraukos ir pavadinti grupes, reikia kur kas daugiau, bet linkiu sėkmės plečiant grupę, bei tikiuosi šis mano komentaras tau bent kažkiek pravers ir pasisemsi idėjų.

Redaguota , nario Hoodis - Developer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gerbiu tavo nuomonė ir pusiau sutinku su ją, na kaip minėjau, buvau parašęs ,kad grupė buvo sukurta for fun(kas norės tas eis.) ir čia vystosi ne wow projektas, kad reikėtų čia viską įdealei viską aprašyti ar pan., gerai, aš šitą viską suprantu, bet kame problema tai ,kad žmonės nesugeba persiskaityti viską iki galo. 

Redaguota , nario Ernestas179
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 315 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...