Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

pasiulykit telefona


henflek

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 447 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Metus laiko turiu , tai nesiskundziu , vien tik del baterijos ji pirkau, baterija laiko ilgai. Mobilusis telefonas Samsung Galaxy A53 5G, baltas, 6GB/128GB - Senukai.lt truputis brangiau nei tavo biudzetas. Tik pas manes be 5G. Paprasta versija .

Redaguota , nario MynThOn
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, el_faktro parašė:

nzn kas jum lagina :D buvau paemes porai men kol iseis ajfonas naujas, tai viskas ten nrml su tuo telefonu, kazkokio lago neuzsimate, tai gal cia taip tau pakliuvo, nobody knows.

gali būt, nes tarkim po kokio 30min žiūrėjimo filmo arba nenaudojimo, įsijungi dc connectina internetą labai ilgai ir realiai greičiau būna tiesiog uždaryti discordą ir iš naujo įjungti, tas pats ir su messengeriu. dažnai stringa naršyklė po ilgesnio jos nejungimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

57 minutes prieš, Ricci parašė:

gali būt, nes tarkim po kokio 30min žiūrėjimo filmo arba nenaudojimo, įsijungi dc connectina internetą labai ilgai ir realiai greičiau būna tiesiog uždaryti discordą ir iš naujo įjungti, tas pats ir su messengeriu. dažnai stringa naršyklė po ilgesnio jos nejungimo.

Galbūt tau problema tik, nes sakau pats naudojau ir buvau patenkintas ?. Galbūt ryšys tiesiog grybauja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Galbūt tau problema tik, nes sakau pats naudojau ir buvau patenkintas ?. Galbūt ryšys tiesiog grybauja.

Isijunk PUBG mobile ir suprasi apie ka jis kalba. Nieko vertas irenginys, turejau S21, uzteko 3men kad parduociau ir nusipirkau iph 13 pro, ner ka lygint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Isijunk PUBG mobile ir suprasi apie ka jis kalba. Nieko vertas irenginys, turejau S21, uzteko 3men kad parduociau ir nusipirkau iph 13 pro, ner ka lygint.

tai nekalbam apie geiminimus :DD o apie siaip daily naudojima, gali dar itraukt kaip ant macbooko neina geimai ir neveza, o va stacionara uz tokia pat suma paemes *Myliu SuperGames.lt* kokius geimus gali vezt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

51 minutes prieš, el_faktro parašė:

tai nekalbam apie geiminimus :DD o apie siaip daily naudojima, gali dar itraukt kaip ant macbooko neina geimai ir neveza, o va stacionara uz tokia pat suma paemes *Myliu SuperGames.lt* kokius geimus gali vezt

Kaip tavo manymu telefona isbandyti? Matyt neapkraunant :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Isijunk PUBG mobile ir suprasi apie ka jis kalba. Nieko vertas irenginys, turejau S21, uzteko 3men kad parduociau ir nusipirkau iph 13 pro, ner ka lygint.

Aš pats turiu paprastą S21, tai jis stringa ?. Jau ruošiuosi grįžt atgal į iPhone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, el_faktro parašė:

Nu tai priklauso kam išvis jį naudosi:) žiūri palei poreikius visą performansą, kažkam tik paskambint, pasurfint webe ir kameros tereikia, o ne geimus kapot

Tie kas perka telefona paskambint neklausia ka pirkti o perka kad grazu. Tie kas klausia ka pirkt tiem idomu kitu nuomone ir mano nuomone kaip pradirbusio su telefonu remonte 2 metus tai kuo toliau laikytis nuo samsungu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Tie kas perka telefona paskambint neklausia ka pirkti o perka kad grazu. Tie kas klausia ka pirkt tiem idomu kitu nuomone ir mano nuomone kaip pradirbusio su telefonu remonte 2 metus tai kuo toliau laikytis nuo samsungu :)

Tai visi kurie klausia perka butent zaidimam?:)

As suprantu tavo pointus, bet kiti gal tiesiog nori suzinot geriausia kainos/kokybes santyki ir ar nera problemu su performansu net iprastiem taskam (ypac kalbant apie temos autoriaus biudzeta)

Del pointo apie laikymasi nuo samsungu irgi nieko nesakau, nes pats naudoju iphone ir androidiniai man niekad tiek quality nesirodydavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 447 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...