Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SIMONAS T. APGAVIKAS


lydminas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 430 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

57 minutes prieš, miša. parašė:

Profilaktiskai kas menesi tokiem i galvele duot, kad daugiau ranka nekiltu apgaudinet.

Matai gi kaime gyvena pacaniokas, beje sunkus pragyvenimas tai sumąstė kur ką apgaut. :-D 

Beje kas keisčiausia, jog dar į e-mail sugebėjo kaip Ponas parašyt. :D

Redaguota , nario Admin_Chilleris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Admin_Chilleris parašė:

Dėl to kaime ir gyvena tas sukčius, o per kur susisiekiai su juo dėl CSDM paslaugų?

ka turejo reiksti tavo pasakymas "del to ir gyvena kaime" jeigu zmogus gyvena, kaime reiskias neturi pinigu ir apipisineja kitus zmones, kad turetu saibu???

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

50 minutes prieš, epilectic parašė:

ka turejo reiksti tavo pasakymas "del to ir gyvena kaime" jeigu zmogus gyvena, kaime reiskias neturi pinigu ir apipisineja kitus zmones, kad turetu saibu???

Ne, bet jį palyginau jog jis iš kaimo bachurelis ir apgaudinėja žmonės, faktas kad ne visi kaimiečių žmonės apgaudinėja, bet jis iš kaimo tai ir prilyginau jį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau ar man galva tiek neįšneša ar kas, bet kaip gali apsigauti jeigu kažkokias paslaugas užsisakynėji tai manau pirmiausia reiktu pasidomėti apie žmogų, tuo labiau kaip tu gali mokėti už darbą nematydamas kaip jis buvo atliktas nežinau ar čia žmonės atsilikę nuo gyvenimo ar kaip, prašau man paaiškinti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 8 valandas(-ų), Hermis. parašė:

Nežinau ar man galva tiek neįšneša ar kas, bet kaip gali apsigauti jeigu kažkokias paslaugas užsisakynėji tai manau pirmiausia reiktu pasidomėti apie žmogų, tuo labiau kaip tu gali mokėti už darbą nematydamas kaip jis buvo atliktas nežinau ar čia žmonės atsilikę nuo gyvenimo ar kaip, prašau man paaiškinti...

Aha paaiškinsiu. Kai perki kad galėtum žaist su savo vaikais for fun, tai nei kiek nesitiki kad žaidimų forume atsiras toks 'pyyyyyyp'. Juolab normaliai parašė.

Aš neieškau kas kur mane apgaus. Žmonėmis stengiuosi pasitikėti o ne juose ieškoti kažko neigiamo. Tad ir nesitiki. Jeigu tai būtų <100eur, tada sumokėčiau tik avansą. Kai suma 30 eurų, nu kur tu žmogus galvosi apie apgaules?

prieš 11 valandas(-ų), Admin_Chilleris parašė:

Matai gi kaime gyvena pacaniokas, beje sunkus pragyvenimas tai sumąstė kur ką apgaut. ?

Beje kas keisčiausia, jog dar į e-mail sugebėjo kaip Ponas parašyt. :D

Į e.mail parašė nes kaip suprantu jis čia užblokuotas.

Redaguota , nario lydminas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei kalbama apie Simoną "Ambasada" discord serverio įkūrėją, tai teko turėti reikalų. Žmogus mane susirado, kadangi forume buvau paskelbęs, jog teikiu grafikos paslaugas. Buvo sutarta, kad už atliktus darbus, bus atsiskaityta 10e. Darbai laiku buvo atsiųsti, bet tuo pat metu, žmogus gavęs darbus, dingo.

Suprantu, kad dalis yra mano klaidos, kadangi atlaidžiai pasitikiu visais klientais, nesidomiu jų praeitimi, reputacija. Buvau gan per daug rūpestingas, kadangi taupydavau tiek klientų laiką, tiek savo laiką, todėl darbus siųsdavau be "watermark".

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2023-01-12 07:18, lydminas parašė:

Aha paaiškinsiu. Kai perki kad galėtum žaist su savo vaikais for fun, tai nei kiek nesitiki kad žaidimų forume atsiras toks 'pyyyyyyp'. Juolab normaliai parašė.

Aš neieškau kas kur mane apgaus. Žmonėmis stengiuosi pasitikėti o ne juose ieškoti kažko neigiamo. Tad ir nesitiki. Jeigu tai būtų <100eur, tada sumokėčiau tik avansą. Kai suma 30 eurų, nu kur tu žmogus galvosi apie apgaules?

Į e.mail parašė nes kaip suprantu jis čia užblokuotas.

Nu nežinau, aš visada pasidomiu žmonėmis kuriems moku pinigus už paslaugas, nes pinigai šiais laikais nesimėto į dėšine ar ir kairę, todėl patarčiau nepasikliauti bet kuo ir pasidomėti, nebent tau negaila pinigų ir gali mėtytis jais, tuo labiau likti apgautam ir prarasti keliasdešimt eurų... Žinomą gaila, kad yra tokių kurie apgaudinėja, jie turbūt laimingesni tampa kai žmonęs apgauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2023-01-13 15:11, Hermis. parašė:

Nu nežinau, aš visada pasidomiu žmonėmis kuriems moku pinigus už paslaugas, nes pinigai šiais laikais nesimėto į dėšine ar ir kairę, todėl patarčiau nepasikliauti bet kuo ir pasidomėti, nebent tau negaila pinigų ir gali mėtytis jais, tuo labiau likti apgautam ir prarasti keliasdešimt eurų... Žinomą gaila, kad yra tokių kurie apgaudinėja, jie turbūt laimingesni tampa kai žmonęs apgauna.

Yra kaip yra.

Tyrimas pradėtas. Gavau patvirtinimą kad byla užvesta ir jaunuolis ieškomas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 430 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...