Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nuhackintas FB account


spiritdust

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 486 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. 

 

Siandien ryte prabudes, matau emaila jog pakeistas mano email FB'e, tel nr ir t.t

Uzdetas ISIS profilio nuotr. ir facebook uzblokavo prisijungima, fb paprase ikelti ID nuotr. ir laukti, be yra sansu jog uzblokuos visam laikui :D Kas tai padare ale tipo is vietnamo :D 

Keista jog visas apsaugas apejo (Tel nr, 2FA) 

Zodziu, kazkam taip buvo? Kaip baigesi?:D 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Laimis259 parašė:

Žinok panaši situacija buvo,rašiau supportui nieko nepadėjo ir tai atrašė po pilno mėnesio tai jeigu ten asmeninis FB patarčiau tiesiog nauja kurtis...

Panasias istorijas girdejau ir reddite, tai kiti sako nusipirk Oculus VR, tada supporta iskart susisieki:D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Admin_Chilleris parašė:

Keista, o tavo privati paskyrą buvo? ar pirktą iš asmens kito? Nes mano kurta ~2015 metais ir iki šiol jokiu problemų. :D

Privati privati, 2010 sukurta mano pacio :D 

*Myliu SuperGames.lt* suprasi kaip cia kas buvo, speju del vieno suduko kur downloadinau cracked 4k downloaderi:DD 

Na fb atgavau, bet *Myliu SuperGames.lt* pripostino ISIS visur, tai kolkas fb banas postinti 30d. ir zjbs jog yra funkcija jog istrinti viska ka postino toks ir toks device :D

prieš 4 valandas(-ų), Laimis259 parašė:

Truputėlį nesupratau paskutinio sakinio

Zmones kurie turi meta quest ar oculus rift, gali susiekti su FB supportu beveik iskart. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, spiritdust parašė:

Privati privati, 2010 sukurta mano pacio :D 

*Myliu SuperGames.lt* suprasi kaip cia kas buvo, speju del vieno suduko kur downloadinau cracked 4k downloaderi:DD 

Na fb atgavau, bet *Myliu SuperGames.lt* pripostino ISIS visur, tai kolkas fb banas postinti 30d. ir zjbs jog yra funkcija jog istrinti viska ka postino toks ir toks device :D

Zmones kurie turi meta quest ar oculus rift, gali susiekti su FB supportu beveik iskart. 

Aj aš siunčiausi iš youtubes ta crackeri, nieko nepadėjo tipo, jeigu turi omeny muzikų 4k youtubes crackeri. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Admin_Chilleris parašė:

Aj aš siunčiausi iš youtubes ta crackeri, nieko nepadėjo tipo, jeigu turi omeny muzikų 4k youtubes crackeri. :D

Jo jo, 4k Downloader, as siunciausi is YT kur video ikelti pries 4sav du tokie tik, tie *Myliu SuperGames.lt* virusa jauciu imete, nes atidarant .exe faila man iskart antivirusine pranese jog virusas, bet cj spejo keyloggeri imesti:D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, spiritdust parašė:

Jo jo, 4k Downloader, as siunciausi is YT kur video ikelti pries 4sav du tokie tik, tie *Myliu SuperGames.lt* virusa jauciu imete, nes atidarant .exe faila man iskart antivirusine pranese jog virusas, bet cj spejo keyloggeri imesti:D 

Tai ten didžiausia klaidą padarei, nes ten ant tiek tu video su link kad linkai matosi fakeiniai, bei negali būti jog +15-10 video prieš diena imesta. Fake eilinis virusas, bet kas keisčiausia YouTube neblokuoja kažkaip tokius dalykus.

Redaguota , nario Admin_Chilleris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Buvo panaši situacija, nuo to laiko jeigu naudoju kažkokią programą, tuomet ją nusiperku. Viską buvo pavogę, prikėlė video į youtube. @Admin_Chilleris Vis dėl to youtube suregavo ir buvau gavęs baną. Užtruko apie mėnesį kol susigrąžinau ir kiek supratau jei nebūčiau turėjęs premiumo, tai net nebūtų gražinę. O su fb @spiritdust tai ganėtinai greitai sureagavo, užfreezino acc, nusiunčiau savo ID per support email ir atblokavo. Užtruko gal 3 dienas. Viskas vyko gal prieš 2-3m tai galimai situacija pasikeitus su supportu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, zygasss parašė:

Buvo panaši situacija, nuo to laiko jeigu naudoju kažkokią programą, tuomet ją nusiperku. Viską buvo pavogę, prikėlė video į youtube. @Admin_Chilleris Vis dėl to youtube suregavo ir buvau gavęs baną. Užtruko apie mėnesį kol susigrąžinau ir kiek supratau jei nebūčiau turėjęs premiumo, tai net nebūtų gražinę. O su fb @spiritdust tai ganėtinai greitai sureagavo, užfreezino acc, nusiunčiau savo ID per support email ir atblokavo. Užtruko gal 3 dienas. Viskas vyko gal prieš 2-3m tai galimai situacija pasikeitus su supportu.

Nu gal ir sureagavo, bet tas reagavimas lėtas pas juos. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 486 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...