Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nulauzta steam paskyra


pak

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 483 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, susiduriau su tokia problema, kad kazkas nulauze mano steam paskyra, pardave mano steam gerybes (korteles, itemai, emoji, pigus skinai ir t.t.) ir nupirko kazkoki crab game sh uz zymiai didesne kaina, nei jis kainuoja. Patikrinau loginus, tai kazkokiais budais last login'ai is Varsuvos ir is Vilniaus. Juokas juokais, bet turiu uzsidejes steam guard su koduku, pats slaptazodis nera lengvas ir prie gmail nebuvo nieko prisijungta. Jokiuose fishy svetainese su steam accountu nesijungiu, kadangi gamble'ingu neuzsiimu, paskyros prie kitu pc neprijungineju ar pns.. Vos pamates staigiai atjungiau visus device ir pasikeiciau slaptazodi, prasiskenavau su malwarebytes (nieko), nes net nebezinau ka bedaryt tokioj situacijoj. Parasiau supportui, taciau atsakyma galimai gausiu, tik uz kokiu 2 paru, kaip ir iprastai :D. Turit ideju gal kaip tai galejo ivykt ir kaip apsisaugot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2022-11-30 02:45, AdomC3 parašė:

Cia nuo sito apsisaugot neina, nezinau kaip steamas tokius dalykus praleidzia, bet ir man tai vyksta. Jau uzkniso kariaut su supportu kad grazintu kas menesi accounta.

num man pirma ir accounto nereikejo susigrazint, dar buvau prisijunges.

 

2022-11-30 07:49, E3ikaZ parašė:

Gal kokių sulaukdavai friend requestų steame? Kadangi aš pastoviai gaunu vis kažkokius friend requestus, iš random nickų. Ir siunčia kažkokius fishy linkus

sulaukiu, bet nieko nepridedu, o ir is ju zinuciu neina gauti, jeigu nera friend liste

 

image.png.25e4ddcc6818d502d74756702748b7f5.png

supportas kaip visad 10/10. aiskiai isdesciau visa problema, o man ivardijo padaryti tuos pacius veiksmus, kuriuos parasiau, kad esu padares ir butu logiskiausi :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 483 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...