Peršokti į turinį
  • ┼ŻAIDIMAI
  • , ┼ŻAIDIMAI
  • ┼ŻAIDIMAI

Nulauzta steam paskyra

rytispak

Recommended Posts

Sveiki, susiduriau su tokia problema, kad kazkas nulauze mano steam paskyra, pardave mano steam gerybes (korteles, itemai, emoji, pigus skinai ir t.t.) ir nupirko kazkoki crab game sh uz zymiai didesne kaina, nei jis kainuoja. Patikrinau loginus, tai kazkokiais budais last login'ai is Varsuvos ir is Vilniaus. Juokas juokais, bet turiu uzsidejes steam guard su koduku, pats slaptazodis nera lengvas ir prie gmail nebuvo nieko prisijungta. Jokiuose fishy svetainese su steam accountu nesijungiu, kadangi gamble'ingu neuzsiimu, paskyros prie kitu pc neprijungineju ar pns.. Vos pamates staigiai atjungiau visus device ir pasikeiciau slaptazodi, prasiskenavau su malwarebytes (nieko), nes net nebezinau ka bedaryt tokioj situacijoj. Parasiau supportui, taciau atsakyma galimai gausiu, tik uz kokiu 2 paru, kaip ir iprastai :D. Turit ideju gal kaip tai galejo ivykt ir kaip apsisaugot?

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Cia nuo sito apsisaugot neina, nezinau kaip steamas tokius dalykus praleidzia, bet ir man tai vyksta. Jau uzkniso kariaut su supportu kad grazintu kas menesi accounta.

Nuoroda ─» komentar─ů

Gal koki┼│ sulaukdavai friend request┼│ steame? Kadangi a┼í pastoviai gaunu vis ka┼żkokius friend requestus, i┼í random nick┼│. Ir siun─Źia ka┼żkokius fishy linkus

Nuoroda ─» komentar─ů

2022-11-30 02:45, AdomC3 para┼í─Ś:

Cia nuo sito apsisaugot neina, nezinau kaip steamas tokius dalykus praleidzia, bet ir man tai vyksta. Jau uzkniso kariaut su supportu kad grazintu kas menesi accounta.

num man pirma ir accounto nereikejo susigrazint, dar buvau prisijunges.

2022-11-30 07:49, E3ikaZ para┼í─Ś:

Gal koki┼│ sulaukdavai friend request┼│ steame? Kadangi a┼í pastoviai gaunu vis ka┼żkokius friend requestus, i┼í random nick┼│. Ir siun─Źia ka┼żkokius fishy linkus

sulaukiu, bet nieko nepridedu, o ir is ju zinuciu neina gauti, jeigu nera friend liste

image.png.25e4ddcc6818d502d74756702748b7f5.png

supportas kaip visad 10/10. aiskiai isdesciau visa problema, o man ivardijo padaryti tuos pacius veiksmus, kuriuos parasiau, kad esu padares ir butu logiskiausi :D.

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...