Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

❗️ Vienam uždarbiui gali būti skirta 1-2 temos. Kitos tokios pačios temos bus netvirtinamos. ❗️

Užsidirbk žaisdamas žaidimus [CRYPTO / NFT ] [DESKTOP/ANDROID/OS/WEB]


Kovalski☭

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 607 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki siulau prisijungti prie manes,uždarbis yra lengvas tiesiog reikia laiko ir noro žaisti žaidimus.

Žaidimai yra DESKTOP/ANDROID/OS/WEB .

Trumpai papasakosiu kaip viskas veikia nueinate i puslapi https://womplay.io   [ Mano ref linkas čia,jeigu užsiregistruosite per linka gausite +25% mano renkamu taškų

https://womplay.io/?ref=CACM7PX

Gryžtam prie žaidimų,tai va as labiau esu pasirinkes Android platforma tai viska renku per ją,pasirenkes žaidima prieš atsisiusdamas tau parašo ką gali gauti už tai mano žaidimas yra Dice Dreams tiesiog žaidžiu,kad laikas praeitu [ Pasirinkimas didelis ].

Mano žaidimas duoda tašku ir NFT.

Mano paskutinis payouts:

image.png.5f9bf28ea78c4aea7193b97943b9d014.png

image.png.b3c6c5caf6a104e11d3f76893295886e.png

 

Cashout'as vyksta kiekviena savaite tai kiek norėsit išsiimti tiek galėsit,poto eina toks dalykas ką noretumet gauti už šituos taškus,mano pasirinkimas yra 

image.png.7e0ba760f0298ae214a2efc1ceff3356.png

Aš linkes link upgrade ir pasirinkau EOS,kas supranta NFT treidinga tas supras kaip viskas veikia.

Taipogi kiekviena diena gaunat vis naujas misijas ir galite atidaryti CASE

image.png.fe3ea4d813ecb9f7073a1f613ba48054.png

Kokia platforma esu pasirinkes,kad atsiimt NFT platforma yra

image.thumb.png.7d7e53b58fcbf45f42a4794b2b17babc.png

Pora pardaviau,bet nuo dabar jau galvoju,kad reiks laikyt nes kaina keičiasi kiekviena diena.

Jeigu reikia kokios pagalbos rašom PM,tikrai padėsiu ir good luck.

 

 

 

image.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), epilectic parašė:

jums moka, kad tokias pamoinas temas kurtumet? ar cia vel kur pora centu imes i pp uz tai, kad 24h praleidziu prie pc?

Tai nieks nesako,kad žaist per PC,as pasirinkes only phone games ir jeigu supranti kas yra NFT tai tikrai suprasi ar verta ar nea.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 607 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...