Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 603 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

CS: GO Competitive Rank  

29 balsai

  1. 1. Koks dabartinis Jūsų Rank?

    • Unranked
      2
    • Silver
      4
    • Gold Nova
      5
    • Master Guardian
      1
    • Distinguished Master Guardian
      2
    • Legendary Eagle
      4
    • Supreme Master First Class
      2
    • Global Elite
      2
    • Expired
      5
    • Nežaidžiate CS: GO
      1
    • Kitas variantas
      1


Recommended Posts

7XT7gxJ.png 

Prieš dvi dienas buvo išleistas labai įdomus atnaujinimas CS: GO žaidimui, ir atnaujinti Competitive Ranks, plačiau:

Šis atnaujinimas yra įdomus tuo, kad jis palietė visus CS: GO žaidėjus, ir pastebėjau, kad daugumai pasikeitė Competitive Rank'ai. Vieni gavo aukštą Rank, turėdami žemą, o kiti nukrito. Kokia Jūsų patirtis? Ar yra tokių žaidėjų, kurie turėjo Silver, ir gavo Master Guardian, arba gal būt atvirkščiai, buvote Legendary Eagle, ir gavote Gold Nova?

Dėkui už atsakymus.

Redaguota , nario ゲーマー
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turejau DMG rank , suzaidziau viena , lemejau nusileido per viena ranka y apacia paliko MGE , bet ilgai buvau nezaides CSGO , tai gal del to nukrito :) taip tai nezinau aktualiau man FACEIT vistiek , ner net cheat galim sakyt jei ir buna tai greit uzbaninami, nebent smurfai kaip sakant nervuoja :)  ir taip serveriai geresni. :) VALVE geriau anticheat geresni padarytu ant MM , dabar rankus koreguoja , update mapams daro ir pns. , zodziu nieko gero. Mano manymu csgo MM mires reikalas. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
35 minutes prieš, MynThOn parašė:

Turejau DMG rank , suzaidziau viena , lemejau nusileido per viena ranka y apacia paliko MGE , bet ilgai buvau nezaides CSGO , tai gal del to nukrito :) taip tai nezinau aktualiau man FACEIT vistiek , ner net cheat galim sakyt jei ir buna tai greit uzbaninami, nebent smurfai kaip sakant nervuoja :)  ir taip serveriai geresni. :) VALVE geriau anticheat geresni padarytu ant MM , dabar rankus koreguoja , update mapams daro ir pns. , zodziu nieko gero. Mano manymu csgo MM mires reikalas. :) 

Kad ir ką mes sakytumėme, kad Competitive nėra toks populiarus, vis tiek, daugumai tas Rank turi reikšmės, ypač Youtuber'iams. Juk tu nenori pamokų, kaip geriau žaisti iš "Silver" žaidėjo. Tu mieliau rinktumeisi "Global Elite" lygio žaidėją, ir jo nuomonė būtų vertinama geriau.

Bet šis "Competitive Ranks" update yra tikrai vertas dėmesio. Mano draugas buvo "Gold Nova II" ir po mūsų žaidimo (Short - Trumpo - Competitive) jis gavo "Supreme Master First Class", ir tai būtų aukščiausias Rank, kurį jis buvo turėjęs, tai yra smagu!!! ;D O kitas kolega buvo "Legendary Eagle" ir gavo "Distinguished Master Guardian" žmogus nuliūdo!! ;D 

Šiuo metu žaisti Competitive yra TIKRAI TIKRAI linksma, nes nežinai, kokį Rank gausi. 

Redaguota , nario ゲーマー
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokia pat masofkė kaip ir seniau, niekas nepasikeitė :D. Nežinau pagal ką čia tuos rankus skirsto, bet žaidėm shortą su draugu, kuris buvo gnm. Pracarryino visą game'ą ir gavo gn3 (derankino), kol aš tuo tarpu sėdėjau antroje vietoje su 1.8kdr ir pasilikau mge, nors prieš geras 3 savaites turėjau 3 winus iš eilės su gera statistika. 8 bilionų kompanija, o rankų sistemos ant savo populiariausio žaidmo kaip nesusitvarko, tai taip nesusitvarko. Ir toliau žaisiu faceit, nes nematau prasmės žaisti mm kai nesugeba sutvarkyti net tokių paprasčiausių spragų, ką jau kalbėt apie čyterius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 603 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...