Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Cs go ping problem


DomasasLTU

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 623 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 5 valandas(-ų), MynThOn parašė:

Bandyk ištrinti ir vėl irašyt žaidimą. Man padėjo kai žaisdavau csgo. :) na ir modema restartink. :) 

tai visiškai nėra susiję su aukštu ping

aukštas ping gali būti:

  • serverio klaida, arba cs: go update, maintenance: paprastai tai būna nakty
  • jeigu internetas yra lėtas
  • jeigu vienu mietu yra žaidžiama CS: GO ir naudojamas torrent, arba užkraunami kažkokie siuntimai, windows update, reiktų pasižiūrėti, kas veikia background'e per task manager

koks tikslas perrašyti žaidimą, jeigu yra "Verify Integrity of Game Files" funkcija

48bde6da12dec86f0d07bb36d4949ee02e3f5f3d

 

Redaguota , nario ゲーマー
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ゲーマー parašė:

tai visiškai nėra susiję su aukštu ping

aukštas ping gali būti:

  • serverio klaida, arba cs: go update, maintenance: paprastai tai būna nakty
  • jeigu internetas yra lėtas
  • jeigu vienu mietu yra žaidžiama CS: GO ir naudojamas torrent, arba užkraunami kažkokie siuntimai, windows update, reiktų pasižiūrėti, kas veikia background'e per task manager

koks tikslas perrašyti žaidimą, jeigu yra "Verify Integrity of Game Files" funkcija

48bde6da12dec86f0d07bb36d4949ee02e3f5f3d

 

Na man asmeniskai padejo istrinti ir svariai irasyt per naujo, poto pingas isvis dingo.:) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), MynThOn parašė:

Bandyk ištrinti ir vėl irašyt žaidimą. Man padėjo kai žaisdavau csgo. :) na ir modema restartink. :) 

Viskas padaryta sitie budai nepadejo 

prieš 2 valandas(-ų), ゲーマー parašė:

tai visiškai nėra susiję su aukštu ping

aukštas ping gali būti:

  • serverio klaida, arba cs: go update, maintenance: paprastai tai būna nakty
  • jeigu internetas yra lėtas
  • jeigu vienu mietu yra žaidžiama CS: GO ir naudojamas torrent, arba užkraunami kažkokie siuntimai, windows update, reiktų pasižiūrėti, kas veikia background'e per task manager

koks tikslas perrašyti žaidimą, jeigu yra "Verify Integrity of Game Files" funkcija

48bde6da12dec86f0d07bb36d4949ee02e3f5f3d

 

Internetas geras matoma speedteste , ir niekad to nebuvo , ir tas kas veikia bacgrounde gal nelabai prie ko , o tas tavo fix budas kur nuotraukoj dares nepadeda 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 22 valandas(-ų), MynThOn parašė:

Na man asmeniskai padejo istrinti ir svariai irasyt per naujo, poto pingas isvis dingo.:) 

wow, nu ok, aš pirmą kartą matau, kad žmogui dėl aukšto ping padėtų žaidimo perrašymas, kiek teko bendrauti / matyti diskusijų reddit, steamcommunity, ar kituose diskusijų forumuose, čia yra pirmas kartas toks.. nu, gerai, kad tai padejo tau! visada yra gerai sužinoti kažką naujo ;D labai keista, bet ok! ;D 

prieš 20 valandas(-ų), DOMASAS1 parašė:

Viskas padaryta sitie budai nepadejo 

Internetas geras matoma speedteste , ir niekad to nebuvo , ir tas kas veikia bacgrounde gal nelabai prie ko , o tas tavo fix budas kur nuotraukoj dares nepadeda 

 

susitvarkei problemą, džiaukis, aš tai atvirai nelabai suprantu, kuo "didelis ping" yra susijęs su "žaidimo failais". 

kiek tekdavo matyti "didelio ping" sprendimus, net ir patys populiariasi cs: go youtuber'iai niekada nieko nesakydavo apie žaidimo perrašymus, čia tas pats, 

čia tas pats, kad yra gerti kavą su druska - žmonės geria, bet tame nėra jokios logikos skonio atžvilgiu

Redaguota , nario ゲーマー
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ゲーマー parašė:

wow, nu ok, aš pirmą kartą matau, kad žmogui dėl aukšto ping padėtų žaidimo perrašymas, kiek teko bendrauti / matyti diskusijų reddit, steamcommunity, ar kituose diskusijų forumuose, čia yra pirmas kartas toks.. nu, gerai, kad tai padejo tau! visada yra gerai sužinoti kažką naujo ;D labai keista, bet ok! ;D 

susitvarkei problemą, džiaukis, aš tai atvirai nelabai suprantu, kuo "didelis ping" yra susijęs su "žaidimo failais". 

kiek tekdavo matyti "didelio ping" sprendimus, net ir patys populiariasi cs: go youtuber'iai niekada nieko nesakydavo apie žaidimo perrašymus, čia tas pats, 

čia tas pats, kad yra gerti kavą su druska - žmonės geria, bet tame nėra jokios logikos skonio atžvilgiu

Nesusitvarkiau zinok

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 623 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...