Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

perku Perku Dayz Accounta


N1ght

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 646 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

uŽ tą pačią kainą, kurią sumokėsi per sms, geriau nusipirkti steam cdkey ir atsiskaityti tarkim per maximą, 

eu region steam cdkey ~ 18-20 Eur, tokią sumą (gal net ir daugiau) sumokėsi per sms už account.. tikrai neverta

Redaguota , nario ゲーマー
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 15 valandas(-ų), ゲーマー parašė:

uŽ tą pačią kainą, kurią sumokėsi per sms, geriau nusipirkti steam cdkey ir atsiskaityti tarkim per maximą, 

eu region steam cdkey ~ 18-20 Eur, tokią sumą (gal net ir daugiau) sumokėsi per sms už account.. tikrai neverta

Ai nu supratau dėkui už info !
O kur galiu rast už tokią kainą ?
Eneboj kainuoja 30+ eur

Redaguota , nario N1ght
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, N1ght parašė:

Ai nu supratau dėkui už info !
O kur galiu rast už tokią kainą ?
Eneboj kainuoja 30+ eur

Aš asmeniškai niekada nepirkčiau iš https://www.eneba.com/ ten raktai perparduodami net iš kelių tiekėjų, vieni turi niegiamas reputacijas, todėl "tiekia" tuos raktus tiems, kurie turi aukštesnį reputacijos lygį. Dauguma raktų ten yra veikiančių, bet yra didelė rizika

O dėl kainų, tai kiekvienas, kuris bent kažkiek užsiima Steam prekyba gali Tau nupirkti ir parduoti Steam Cd-Key. Kiekvienas turi atskirą "antkainį", profit vadinamą.

Aš galiu Tau parduoti DayZ Steam Cd-Key už 19 Eur ROW tipo (galėsi aktyvuoti bet kurioje šalyje). Aš neturiu jokių Paysera Account'ų, todėl su maxima atsiskaitymais būtų problema. 

Redaguota , nario ゲーマー
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ゲーマー parašė:

Aš asmeniškai niekada nepirkčiau iš https://www.eneba.com/ ten raktai perparduodami net iš kelių tiekėjų, vieni turi niegiamas reputacijas, todėl "tiekia" tuos raktus tiems, kurie turi aukštesnį reputacijos lygį. Dauguma raktų ten yra veikiančių, bet yra didelė rizika

O dėl kainų, tai kiekvienas, kuris bent kažkiek užsiima Steam prekyba gali Tau nupirkti ir parduoti Steam Cd-Key. Kiekvienas turi atskirą "antkainį", profit vadinamą.

Aš galiu Tau parduoti DayZ Steam Cd-Key už 19 Eur ROW tipo (galėsi aktyvuoti bet kurioje šalyje). Aš neturiu jokių Paysera Account'ų, todėl su maxima atsiskaitymais būtų problema. 

Neitų kažką su perlu ten atsiskaityt
Paprašius kad nuskenuotu kodą ir paduočiau pinigus kasininkei

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), N1ght parašė:

Neitų kažką su perlu ten atsiskaityt
Paprašius kad nuskenuotu kodą ir paduočiau pinigus kasininkei

Siūlyčiau palaukti Steam Summer Sale, jis bus uz mažiau nei 2 dienų. Kaina turėtų kristi ~ 14-15 Eur. už CD-Key, nebent labai norisi žaisti ir negali palaukti. 

Jeigu domina tikslus laikas: https://steamdb.info/sales/history/

Redaguota , nario ゲーマー
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 646 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...