Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalbos dėl GTA 4


ArnOLDISS.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 675 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

15 minutes prieš, ArnOLDISS. parašė:

Labas vakaras, taigi norėčiau sulaukti biški pagalbos iš jūsų... :) 

Taigi galbūt žinot, kaip pagreitinti GTA 4 žaidimą..??

 

Mano kompiuteris: 

Proc.: AMD E-300 with Radeon(tm) HD Graphics 1.30GHz

RAM: 8 GB

 

 

Youtubėj pilna pamokų o šiaip ant tokio procesoriaus ne kažką p.s net nežinome koks gpu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, Mad_Mason parašė:

Kame problema ir kokiu būdu nori pasigreitinti žaidimą?

 

Blemba, supranti aš galvoju apie kokį nors ,,FPS Boost`as`` ar kžks tokio... Nes man biškuti jį lagina o aš noriu ta ,,biškuti`` laginimą pašalint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Mad_Mason parašė:

Na tavo AMD nėra vienas iš stipresnių jai sužinočiau kiek gauni ramu tiesiai į žaidimą galėčiau padėti yra būdas kaip ram dasidėti tada tokiu atvėju gausi fps boost kitu dalyku nėra dažnai GTA 4 dėl to ir stringa

Susisieksiu su tavim.

 

prieš 2 valandas(-ų), ArminasJ parašė:

Pažiurek žaidimo nustatymus man atrodo turi eiti biški grafika susimažinti 

Tą biškuti lagą, ir meta ant žemiausiu grafikų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Mad_Mason parašė:

Na tavo AMD nėra vienas iš stipresnių jai sužinočiau kiek gauni ramu tiesiai į žaidimą galėčiau padėti yra būdas kaip ram dasidėti tada tokiu atvėju gausi fps boost kitu dalyku nėra dažnai GTA 4 dėl to ir stringa

Ka tu cia nusisneki? Kokiu dar ramu dasidejimu? Tu pats bent supranti apie ka tu kalbi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gta 4 ant pc yra notorious dėl labai prasto performane. Neteko paskutiniu metu bandyt, bet 2015 padarius porą youtube tutorialų iš 15 fps į 40+ pakildavo. Susirask internete ir pabandyk, kažkas negerai su tuo žaidimu. 

Kaip pavizdys : https://www.youtube.com/watch?v=RaLA2uS86k8
Pilna tų fixų internete, tiesiog paieškok

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Mad_Mason parašė:

Na tavo AMD nėra vienas iš stipresnių jai sužinočiau kiek gauni ramu tiesiai į žaidimą galėčiau padėti yra būdas kaip ram dasidėti tada tokiu atvėju gausi fps boost kitu dalyku nėra dažnai GTA 4 dėl to ir stringa

Tai ne koks gta V. 8gb ram turėtu būti per akis šiam žaidimui. Aš pats su 4gb ramais žaisdavau šį game.

Redaguota , nario Noldez.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na mano 16 ramu bet ir prikolas su GTA 4, jog duoda pvž į žaidimą tik 500mb ram ir tada būna šioks toks lagas ta sutvarkytį reikia įsimesti commandline į žaidimo folderį su kodu viduje tam kad atrakintu VISUS tavo ram ir dažnai tai padeda ta mažą laga susitvarkyti pačiam tai buvę žinau kaip tai sutvarkyti o kas su low pc tai ir aikit na..... nesuprasdami ka reiškia tie lagai :DDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

 

JIMK TURĖTU PADETI DĖL ANTI LOW MEMORY DAVIMO JAI NE RAŠYK PABANDYSIU DAR PADĖTI

 

o kiti aikit kakoti jai nešmanot nieko turiu dar iki šendien GTA 4 ir GTA 5 abu žaidžiu kai nėra ka veikti turiu ir file kuris sutvarko GTA 4 :)

commandline.txt

Redaguota , nario Mad_Mason
DUODU KAS JAU YRA VIESINTA BET TAI PADES
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, Mad_Mason parašė:

na mano 16 ramu bet ir prikolas su GTA 4, jog duoda pvž į žaidimą tik 500mb ram ir tada būna šioks toks lagas ta sutvarkytį reikia įsimesti commandline į žaidimo folderį su kodu viduje tam kad atrakintu VISUS tavo ram ir dažnai tai padeda ta mažą laga susitvarkyti pačiam tai buvę žinau kaip tai sutvarkyti o kas su low pc tai ir aikit na..... nesuprasdami ka reiškia tie lagai :DDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

 

JIMK TURĖTU PADETI DĖL ANTI LOW MEMORY DAVIMO JAI NE RAŠYK PABANDYSIU DAR PADĖTI

 

o kiti aikit kakoti jai nešmanot nieko turiu dar iki šendien GTA 4 ir GTA 5 abu žaidžiu kai nėra ka veikti turiu ir file kuris sutvarko GTA 4 :)

commandline.txt 31 B · 0 atsisiuntimai

Parašiau tau į pm. pasižiūrėsim ką sugebi.. ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na aš asmeniškai del ramu tikrai nepergyvenčiau 

del vaizduškes mazai info bet itariu kad čia programiškai reike tvarkyti, pabandyk kokia vaizdo palaikymo programele updeitint ar ten atsisiusti, dar gali pabandyti su windowsais padirbti su tuom ko reikalauja tas grajus nes kiek zinau ne visiem su gta 4 buna paprasta susitvarkyti dažniause turetu buti programines bedos žinoma visu atveju netirinejau na pačiam su gta 4 buvo programniniu bedu

Redaguota , nario ArminasJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 675 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...